Billboardy – z jakich powodów warto?

Trójmiasto, a więc także Gdynia to miejsca, które bardzo chętnie odwiedzają turyści niemalże z całego świata. Trudno się więc dziwić, iż ilość reklam w tych miastach, szczególnie z branży turystycznej oraz gastronomicznej jest coraz większa. Popularność zyskują choćby billboardy gdynia, ale także bardziej niestandardowe formy reklamy.

billboard

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Ale dlaczego warto zainwestować w ten akurat rodzaj reklamy – zapytasz? Otóż powodów jest pare. Po pierwsze taka reklama jest bardzo widoczna, rzuca się od razu w oczy. W końcu billboardy gdynia mają dużą powierzchnię, znajdują się na wysokości i w dodatku zazwyczaj w popularnych, uczęszczanych miejscach. Po drugie, tego typu reklama dociera do dużej liczby osób. W końcu głównymi ulicami miasta codziennie poruszają się tysiące przechodniów. Wśród nich z pewnością znajdzie się sporo osób, które będą zainteresowane tym, co planujesz przekazać. Łatwo dotrzesz więc do grupy docelowej. Po trzecie – billboardy gdynia pozwolą Ci na wyzwolenie Twojej kreatywności – więcej informacji o billboardach. Na tego rodzaju tablicy możesz umieścić wszystko, co tylko zechcesz (rzecz jasna w granicach prawa). Ogranicza Cię więc jedynie Twoja wyobraźnia. Sam więc musisz zastanowić się, jak przyciągnąć uwagę przechodniów, osób, do których chcesz dotrzeć, jak je przekonać, żeby się Tobą zainteresowały.

billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze, teraz zastanówmy się, co zrobić, żeby Twoja reklama na billboardy gdynia była jak najbardziej skuteczna. Po pierwsze – opłaca się znaleźć odpowiednie miejsce, odpowiedni billboard. Powinien to być rzecz jasna taki przy uczęszczanej, popularnej ulicy.

Czy masz chęć zgłębić omawiane zagadnienie? Jeżeli tak, to sprawdź rekomendowany link (http://www.novagroup.pl/kategoria/fotele-spa-do-pedicure), a zapewne znajdziesz tego typu informacje, które będą niesamowicie pomocne.

Może być on oczywiście dość drogi, ale chyba opłaca się, nieprawdaż? W ten sposób uda Ci się dotrzeć do odpowiedniej liczby – przejrzyj nasz biuletyn- scenariuszzycia.pl/ – osób. Po drugie, warto zastanowić się, w jakim miejscu Twój billboard zobaczy najwięcej osób z grupy docelowej.

Jeśli zamierzasz trafić do pasjonatów sportu, może go warto postawić billboard przykładowo w pobliżu stadionu albo sklepów sportowych? A jeśli do kierowców – w pobliżu ruchliwej ulicy, przy stacji benzynowej? Sam musisz się zastanowić, jakiego typu billboardy gdynia będą dla Ciebie najlepsze. I po trzecie – pomysł. Jeśli sam go nie masz, nie uważasz się za zbytnio kreatywnego – wyślij zapytanie do agencji reklamowej, najlepszego grafika. Nie oszczędzaj na tym. W końcu cóż Ci po billboardzie, jeżeli jego treść nie będzie wystarczająco wymowna?