Co ofiarować panience na czwarte urodzinki?

Wybierając upominek dla czteroletniej damy, wiele osób poprzestaje na lalach. Zdawać by się mogło, iż to wystarczy. W rezultacie na półeczkach w pokoiku malutkiej znajdujemy ich ogromne ilości.

Schody drewniane marki ZLEM

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
lalka dla małej dziewczynki

Autor: Joannis Nicolas
Źródło: http://www.flickr.com

Czy jednak lalka dla małej dziewczynki to podarunek idealny? Wykażmy się większą kreatywnością! W czasach Barbie a także pozostałych chudych, bezdusznych lal, możesz dać pannie autentyczną szmacianą, ręcznie wykonaną kukiełkę. Dołączając do prezentu specjalną pościel z kieszenią dla lalki, umożliwimy dziewczynce spędzanie całej doby ze swą najlepszą szmacianą kumpelą. Zabawmy się w dom! Malutkie panny lubią zabawę w domek. Podarujmy im jeden z kompletów mebelków, przeznaczonych specjalnie dla maluchów (mebelki kartonowe, składane lub imitacje sprzętów dla dorosłych). Autentycznym śnieniem wielu panien jest naśladowanie matki w pracach domowych. Dziecko na pewno pokocha gotowanie, kiedy będzie miało swą własną, małą kuchnię interaktywną. Gdy twa latorośl kocha racuchy, może przyuczyć się je przyrządzać dzięki barwnemu zestawowi do smażenia. Do tego niezbędny dla małej gospodyni będzie przepiękny fartuszek. – naszym znakiem jest jakość.
pomysł na prezent dla czterolatki

Autor: CucombreLibre
Źródło: http://www.flickr.com
Niechybnie każdy dorosły nie raz widział malutkie dziewczynki, bawiące się na zewnątrz. Najczęściej hopsają – na skakance, grają w gumę lub klasy. Od dziś mogą to wykonywać również w domu, na specjalnym dywaniku – tutaj o pomysłach na prezent dla czterolatki.

Jeśli dziecko zaczyna już ciekawić się literkami, podaruj mu edukacyjną grę do nauki. Nauczą się dzięki niej nie jedynie abecadła, ale też lepszej koordynacji ruchowej.

Może któryś komentarz ze strony Cię dotknął? Masz chęć na to odpowiedzieć? Namawiamy Cię do tego z radością. Czekamy na Ciebie!

Już dziś wykorzystaj pomysł na prezent dla czterolatki z powyższego poradnika.