DAF Trucks – czyli, holenderski producent samochodów ciężarowych wraz z siedzibą wewnątrz Gdańsku

Czym dokładnie jest „DAF”? Gdzie posiada swoją najważniejszą siedzibę oraz w jakim momencie został założony? Gdzie w Polsce ma własne oddziały? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego najnowszego – dopiero co wydzierganego – świeżutkiego artykuliku!

szkolenie

Autor: TijsB
Źródło: http://www.flickr.com
outdoor

Autor: PURMO
Źródło: PURMO
„DAF”, a konkretniej „DAF Trucks NV” – jest to firma która zajmuje się wytwarzaniem samochodzików ciężarowych, która to posiada swoją główną siedzibę w Eindhoven w Holandii. Owa firma została założona 1 kwietnia 1928 roku i prosperuje po dzionek dzisiejszy, opiekując się nie jedynie wspomnianymi samochodami typu ciężarowego, ale również pewnego czasu samochodzikami typu osobowego, a także nawet Autobusami, czy tak zwanymi „Dostawczakami”. Firma zatrudnia powyżej 9700 person (przeliczenie z 2015 roku) na całym świecie, wewnątrz tego w środku naszej rodzimej Polsce. W naszym kraju powstało jej parę oddziałów: Olsztyn, Szczecin, czy też Koszalin, nie napomykając już o Białymstoku, czy Toruniu, oraz najbardziej nasze osoby interesującego dzisiaj Gdańska. DAF Gdańsk odnajdziemy na ulicy Lubowidzkiej 33, w godzinach od poniedziałku do piątku – od ósmej do 21:00, oraz w sobotę także od 8:00 ale do 16:00. Warto tu wspomnieć, że DAF Gdańsk w podobny sposób jak cała przedsiębiorstwo, jest częścią w danych czasach do tak zwanej Grupy DBK, oraz to pod tej firmy szyldem należy szukać produktów marki DAF.

Dlatego zaprzestań się ociągać oraz odwiedź najbliższy serwis, lub linia produkcyjna pellet zerknij do sieci internetowej aby poznać więcej szczegółów na temacik jednej z najlepszych marek Holenderskich samochodów ciężarowych!
Tags:  , , , ,