działalność tagged posts

W momencie kiedy planujesz otworzyć sklep internetowy, musisz pomyśleć o umieszczeniu regulaminu dla kupujących

Komputery oraz sieć zdominowały cały świat i wszelkie sfery działalności, handel bez wątpienia nie stanowi tu wyjątku. Wprost przeciwnie: to właśnie internet coraz bardziej zdobywa świat sprzedaży, proponując coraz dogodniejsze warunki dokonywania sprawunków. W tym momencie gdy planuje się założyć działalność gospodarczą powiązaną z handlem, lepiej uwzględnić w planach powołanie do życia sklepiku internetowego.
Read More

Hurtowe zakupy przez Internet

Coś, czego nie ma w Internecie praktycznie nie istnieje – nierzadko da się słyszeć to stwierdzenie. Sporo w tym prawdy. Z tego powodu dużo hurtowni – także niemalże każda hurtownia spożywcza - przenosi swoją działalność do Internetu.
Read More

Jeśli pragniemy zacząć handel z Chinami, to warto zdobyć podstawowe informacje dotyczącego tego rynku

Jeżeli posiadamy swoją firmę oraz chcemy wejść na chiński rynek, to może to być niesłychanie dobry krok. Jednak najpierw trzeba porządnie się do tego przygotować i zdobyć sporą wiedzę.


Jeśli więc ciekawi nas eksport do Chin, to warto przede wszystkim zajrzeć do sieci na najróżniejsze fachowe portale.
Read More

Prowadzenie firmy to wielkie wyzwanie. Bez świetnej znajomości prawa trudno mu podołać

Wielu ludziom wydaje się, iż posiadanie własnej firmy to łatwizna, a ludzie, którzy pracują na swoim, złapali Pana Boga za nogi i zarabiają krocie na ciężkiej pracy swoich podwładnych.
Read More