E-procurement jako naprawdę użyteczne narzędzie w kierowaniu niejedną działalnością.

Niejeden kto posiada swoją firmę albo jest osobą zarządzającą w jakiejś spółce, wie dobrze jak konieczny jest najlepszy kontakt z klientami oraz ma świadomość tego, iż w sprawie kontaktu z klientem to, czy powróci on do nas z następnym zamówieniem, zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób zostanie traktowany. Ważne jest to, jak wiele czasu zajmie nam obsłużenie całego zamówienia.

własna firma

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Ważny jest czas, jaki upłynie od momentu, gdy nasz klient składa zamówienie lub też zapotrzebowanie na zrobienie danej usługi, do chwili gdy będziemy mogli to wykonać. Dosyć ważna w przypadku różnych firm jest prawidłowa organizacja konkretnych działów oraz niezwłoczny oraz rzetelny kontakt między konkretnymi działami naszej firmy. Jest to o tyle ważne, iż w dobrze prosperującej firmie nie można dopuścić do tego, żeby w momencie przyjmowania zamówienia lub też wysyłania produktu miał miejsce jakiś błąd lub też niedopatrzenie. Taka niekompetencja może być bardzo niekorzystnie odebrana przez danego klienta, który na przykład zamiast kupionych dziewięćdziesięciu palet euro dostanie dziewięćdziesiąt skrzynek na owoce.

obsługa klienta

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego też w wypadku kiedy prowadzimy dużą działalność, otrzymujemy sporą ilość zamówień, to miejmy także na uwadze to, aby zapewnić sobie zintegrowany system przyjmowania, realizowania oraz spedycji zamówień. Tego rodzaju system zarządzania, przykładowo e-procurement (zobacz oferowane usługi na logintrade.plściowy proces zaopatrzeniowy od momentu kiedy otrzymamy zamówienie na konkretny towar, przez jego kompletowanie w magazynie, aż do czasu kiedy zostanie on przesłany do klienta. Dzięki zastosowaniu owego udogodnienia pozbędziemy się dziesiątek papierów, które dotychczas miały być wysłane z każdym przesłanym czy też dostarczonym do nas przedmiotem.

Co więcej, będziemy mogli wszelkie formalności pomiędzy nami a klientem usprawnić dzięki temu, że wszystkie papierowe dokumenty będziemy mogli zastąpić e-fakturami, a tradycyjny podpis przestanie być potrzebny, albowiem będziemy mogli się podpisywać także za pomocą e-podpisu. Ów program , który działa w naszej firmie może w znaczący sposób zrewolucjonizować działania w naszej firmie. Dzięki owemu systemowi będziemy mogli zmniejszyć koszty w naszej działalności, które dotychczas wiązały się z generowaniem oraz obiegiem i przetrzymywaniem papierowych dokumentów. Ten wynalazek w kwestii zakupów pomoże firmie działać jeszcze szybciej i wydajniej.