Must have każdej kobiety

Każda z pań ma chwile, w których stoi przed szafą, rozkłada ręce z bezsilności i szepcze sama do siebie: „nie mam co na siebie włożyć”, kiedy szafa nie świeci pustkami. A wystarczy postarać się o bazę, by nie mieć tego zmartwienia.

trampki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dżinsy są jednym z nieśmiertelnych klasyków. Każda z nas powinna w nie zainwestować, z tego powodu, iż towarzyszyć nam będą długie lata. Są tak uniwersalne, iż pasują w większości stylizacji! Właściwie dobrane do sylwetki dżinsy sprawdzą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Razem z marynarką i szpilkami stworzą wyjściowy strój, z trampkami – luźną stylizację. To prawda, trampki () to kolejny must have w każdym sezonie. Zwłaszcza, kiedy sportowe elementy są tak modne! Zakładamy je już nie tylko na boisko.

Przypinam tu mój odnośnik (tymaherbs.com/kategoria-produktu/olejki-do-twarzy/) do następnej witryny. Mam nadzieję, że zapragniesz przejrzeć inne artykuły, jeśli zaciekawiły Cię te znajdujące się na tej witrynie.

Trampki równie dobrze będą pasowały do cygaretek czy zwiewnych sukienek. Trampki klasyczne, kolorowe, trampki niskie damskie – zakładamy dziś na rower, spacer, ale również na wypady do klubu czy koncerty. Ba! Podążający za modą panowie łączą trampki męskie z garniturem. Miejmy to na uwadze – trampki dodają nam lekkości, a odejmują lat!

Skórzaną kurtkę, ramoneskę polubiła spora część kobiet. „Skórę” można łączyć dla bardziej drapieżnego looku z wdzięcznymi sukienkami, tudzież koronkami. Oryginalny efekt uzyskamy, zestawiając ją wraz z ołówkową spódnicą i białym topem – idealną bazą do wszelakich stylizacji. Jej drapieżny charakter złagodzą kolorowe , jasne dodatki. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić skórę z rurkami, topem z sieciówki i botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Uzupełnieniem mogą być modne naszyjniki, wisiory lub bransoletki.

Jeszcze niedawno uważano, że trampki pasują kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na bardziej „stonowane”obuwie. To już przeszłość, ponieważ obecnie styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Nasz styl ma odzwierciedlać naszego ducha, nie wiek.
Doczekaliśmy się czasów w których trampki czy skórzana kurtka zyskały miano klasyków i nic nie zapowiada, aby kiedykolwiek utraciły ten status.