narty tagged posts

Przy zakupie odzieży, butów i sprzętu sportowego zawsze wybieraj sprawdzone i porządne marki

W czasie uprawiania sportu wyjątkowo ważny jest komfort, a o ten można dbać tylko stosując pewne wyposażenie i garderobę. W licznych przypadkach jakość garderoby, obuwia oraz sprzętu sportowego wywiera wpływ też na bezpieczeństwo, więc lepiej wybierać pewne marki.


Planujesz jechać na narty? Powinieneś wyszukać dobry sprzęt
Read More

Dokąd się wybrać na narty

Czas,w którym można podjąć wiele interesujących i zajmujących sportów zimowych zbliża się coraz szybciej. Zima jest w stanie skusić wiele lubiących ruch osób rozmaitymi szansami na przyjemny, aktywny wypoczynek i niesamowite wrażenia. Z powodu coraz chłodniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie wypadu na narty. Gdy bardzo pragnie wyjechać na narty góry, trzeba wziąć z oczywistych powodów takie czynniki, jak pieniądze, czas podróży i rodzaj aktywności. Czym innym wyróżniają się bowiem stoki w Alpach, a czym innym w Zakopanem.
Read More

Skitouring – czym jest oraz co wskazane jest o nim wiedzieć?

Skitouring to pojęcie, które symbolizuje górskie wycieczki na nartach. Narciarze zamiast korzystać z wyciągów, zdołają wędrować w górach na nartach, co przynosi im możność interesujących przeżyć, i także poprawy swojej kondycji. Niektórym jednostkom chodzenie pod górkę na nartach może wydawać się wręcz nieosiągalne, jednak dzięki dobremu wyposażeniu - jest to możliwe.
Read More

Kamera sportowa zarejestruje wszystkie nasze akrobacje

Każdy może założyć podsłuchy
Chcemy się wywiedzieć co zrobią nasze pociechy, kiedy nie ma nas w mieszkaniu? A może nie posiadamy nazbyt sporego zaufania do opiekunki, która zostaje z naszym dzieckiem?
Read More