Nowoczesne zdobienie szyb

Szyba nie musi być tylko bezbarwnym fragmentem szkła. Tradycyjne przezroczyste szyby powoli odchodzą ustępują pola bardziej interesującym rozwiązaniom. Coraz częściej są wymieniane na ozdobne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju motywy, którymi można zasłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można również przystroić przy pomocy naklejki w pasującym kolorze, która nałożona na całą powierzchnię szkła, szczelnie przesłoni środek pokoju. Nie denerwujmy się, o utratę światła w pomieszczeniu: we wnętrzu zostanie tyle samo światła jak po zawieszeniu białej zasłony.

Ponadto barwne kompozycje z brokatem, będą lśniły w świetle. Jeśli jednak pokrycie całej tafli szkła nie bardzo nam odpowiada, można również zdecydować się na urozmaicenie jej pojedynczymi elementami szablonu. W takim przypadku nie ograniczają dopływu światła do pomieszczenia.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można nabyć nalepki o różnej tematyce. Najpopularniejszymi są motywy kwiatowe.

Wejdź na ten link, a przekonasz się, że opublikowane tam wpisy z witryny (https://megastyro.pl/) zainteresują te osoby, które zafrapowane są analizowaną tutaj sprawą.

Można je nakleić na szybę lub tylko wyciąć ich kształt na dopasowanej foli, tak aby przez powycinane szczegóły odbijało się w pokoju jasneświatło.

Naklejki te są stworzone z bardzo cienkiej folii, dzięki czemu aplikacja przypomina witraż. Świetnie pasują do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Dużym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku mięciutkie, niezwykle barwne, spowodują dużą uciechę każdemu dziecku. Popularne są naklejki tematyczne np. bałwanki mikołaje, prezenty, koszyczki wielkanocne, króliki, baranki, które doskonale dopełnią świąteczną dekorację. Dodatkowo są bardzo proste w użyciu: można je myć, a także naklejać wiele razy, są tak samo widoczne z każdej strony szyby. Bez trudu się odklejają i nie zostawiają na szkle trwałych śladów.

Jeśli chcemy otrzymać jakiś unikatowy motyw lub wielkość, można wklepać w Internet np. reklama Tarnów, aby wyskoczyła nam spis agencji reklamowych, świadczących takie usługi. Wzbogacanie okien podobną dekoracją jest eleganckie i znakomicie pasuje do nowoczesnych mieszkań.