Obozy jeździeckie

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego pociecha pojechała na ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W ofertach można natknąć się na niemało propozycji obozów i kolonii, na przykład ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Ta forma wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba codziennie zająć. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa w ciągu jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet dowiaduje się jak uczyć pozostałe dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odpocząć.

Polecanym ośrodkiem oferującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład szkoła podstawowa wrocław Jazdy Konnej Patataj. W wyjazdach mogą wziąć udział dzieci i młodzież w różnym przedziale wiekowym, a zajęcia są specyficznie dopasowane do wymagań określonych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Niezależnie od tego na jakie wakacje wyślemy naszą pociechę istotne jest, by spytać dziecko co chciałoby poznać i dobrać opcję do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą wesołe.

Odkryj propozycję Stadniny Patataj:

Wyświetl większą mapę

Tags:  ,