Polecane kosmetyki – każdy powinien je znać!

Dbanie o skórę to klucz codziennej pielęgnacji. Poznaj bestsellerowe kosmetyki do pielęgnacji skóry.
Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w krem do codziennego stosowania, taki który będzie mogła stosować rano, przed nałożeniem makijażu.

naturalne składniki

Autor: Maja Dumat
Źródło: http://www.flickr.com

Taki krem powinien nawilżać skórę oraz wzmacniać jej ochronę dostarczając odpowiednich składników.

Jeżeli jesteś otwarty na świeże dane na przedstawiane zagadnienia, to przenieś się do serwisu (http://inte.com.pl/), a odnajdziesz tam ważne wiadomości, które będą niezwykle użyteczne.

Po 50 roku życia zwłaszcza warto zainwestować w krem przeciw efektom starzenia się skóry. Wartą uwagi propozycją jest Sensilis Supreme Color. Ten krem dobrze odbudowuje oraz regeneruje skórę, dzięki sile ekstraktu z kawioru oraz aktywatora Sirtuiny wzmacnia żywotność komórek. Przy codziennym stosowaniu kremu zuważalne są efekty takie jak: spłycenie zmarszczek, śwież wygląd, elastyczność oraz sprężystość skóry. Subtelne zabarwienie, o którym mowa w nazwie kremu, powoduje ujednolicenie koloru skóry bez konieczności używania podkładu. Krem Sensilis Supreme Color w taki właśnie sposób zapewnia piękny, naturalny wygląd bezpośrednio po zastosowaniu. Krem zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, przez co ochroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Nie można też nie wspomnieć o produktach dla dzieci. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i wymaga wyjątkowej pielęgnacji, przy zastosowaniu kosmetyków hipoalergicznych, bez barwników oraz substancji zapachowych. W tym przypadku polecany jest Emolium zestaw do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Zestaw składający się z emulsji do kąpieli, emulsji do ciała, kremu do suchej skóry i szamponu, pozwoli właściwie zadbać o skórę dziecka.

W okresie zimy (do stosowaniu u dzieci powyżej 3 miesiąca) polecany jest krem Iwostin dla dzieci z lipidami, który odżywia oraz wzmacnia skórę, skutecznie zabezpieczając przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych m.in. mrozu i wiatru.
Tags:  , ,