Potrzebujesz nieszablonowego sposobu na organizację weekendu? Zdecyduj się na spływ pontonem!

Aktywne przebywanie na świeżym powietrzu jest bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla humoru. Spływy kajakiem gwarantują możliwość połączenia aktywności ze świetną zabawą, a przy okazji pozwalają na oglądanie pięknych widoków. To doprawdy doskonały pomysł na spędzanie wolnego dnia lub urządzenie jakiejś imprezy towarzyskiej.

spływ

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl
Kajakiem czy pontonem?

Turystyka rzeczna szczyci się w Polsce coraz większym powodzeniem, ponieważ zawiera to co dobre: ruch na świeżym powietrzu i cudowne okoliczności przyrody. Miłośnicy kajaków wybierają zarówno urocze jeziora i rozlewiska rzek. Dużo emocji dostarczają z kolei spływy górskimi rzekami, w których można wziąć udział i kajakiem i pontonem. Zainteresowaniem turystów cieszy się choćby rafting Bardo, czyli spływ pięknym przełomem Nysy Kłodzkiej. To parę godzin wyśmienitej rozrywki i pięknych widoków. Skala trudności spływu w danym miejscu pozwala uczestniczyć w zajęciach nawet przedszkolakom, więc podobny spływ może okazać się pomysłem na rodzinne spędzanie czasu.

Ważne jest bezpieczeństwo

Decydując się na spływy pontonem albo kajakiem, należy mieć gwarancję, że czuwają nad nami specjaliści. Staje się to szczególnie ważne, gdy na taki spływ zabiera się dzieciaki. Rafting w Bardo to spływ organizowany przez specjalistów, którzy trudnią się tym od wielu lat i przeszli wskazane szkolenia.czytaj też (wybierany strój Świętego Mikołaja)Oddawany w ręce klientów ekwipunek jest regularnie sprawdzany i serwisowany, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników spływu. Rafting w Bardo to aż trzy godziny świetnej zabawy i cudownych pejzaży. Namawiam wypróbować ich kliknij tutaj.

rafting Bardo - Dolina Kłodzka

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysł na niebanalną imprezę okolicznościową?

Rafting okaże się ciekawą alternatywą spędzenia czasu imprezy okolicznościowej. W wypadku kiedy poszukuje się niebanalnego pomysłu na organizację wieczoru panieńskiego, osiemnastych urodzin albo poszukuje interesującego prezentu z okazji dużej uroczystości, rafting doskonale się sprawdzi. Organizator spływu dysponuje wystarczającą ilością pontonów i ekwipunku, by obsłużyć większe grupy, a podobny pomysł na pewno spotka się z aplauzem.