Producenci zabawek dla dzieci

Zabawki dla dzieci to dziś gigantyczny przemysł. Pełne półki różnego typu rzeczy, niewyobrażalny wybór, każdego rodzaju kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w wypuszczaniu nowszych coraz lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspierać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego dziecka. Część z tych zabawek jest absolutnie dziwacznym wymysłem, ale istnieją firmy, które produkują doskonałe zabawki, niezwykle wysokiej jakości, niezwykle bezpieczne i pomagające w rozwijaniu istotnych umiejętności.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Liderem w tej branży nadal są zabawki Fisher Price. Firma ta robi zabawki dla maluchów w każdym wieku. Tak gryzaki (szczegóły na stronie) dla niemowlaków jak również zabawki dla dzieci do trzech lat jak i starszych. Wszystkie wykonane są z najwyższą starannością, posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i z pewnością są bezpieczne dla dzieci.

Kolejną firmą, której zabawki też są świetne jest Djeco – oferta zabawej Djeco. Znajdziemy wiele różnego typu zabawek. Od kompletów kręgli, przez wózek dla lalek, sklepowy koszyk z produktami i wiele wiele podobnych. Wszystkie pomagają w rozwoju wyobraźni, uatrakcyjniają zabawy i zachęcają dzieci| do kreowania postaci, historii i sytuacji. To jest najważniejsze. Oczywiście, wyobraźnię możemy rozwijać nawet w czasie zabawy zwykłym kijkiem, robiąc babki z piasku, lecz jeśli mamy środki, aby dać w prezencie dziecku piękne zabawki, to zróbmy to.

zabawka

Autor: VTech
Źródło: VTech

Dla starszych dzieci doskonałą zabawką będą klocki. Naturalnie odwieczne Lego powinno być w skrzyni z zabawkami każdego dziecka w odpowiednim wieku. Budowanie z takich klocków pomaga rozwijać zdolności manualne, dokładność i naturalnie wyobraźnię. Gdy już całość zbudujemy możemy zachęcić malucha do wymyślenia historii postaci i odegrania zmyślonej sytuacji. Wybór zabawek na jest ogromny. Naturalnie ceny również są różne, możemy znaleźć zarówno zabawki stosunkowo tanie jak i o wiele droższe – spore komplety. To nie cena ma jednak decydować o wyborze zabawki. Pamiętajmy, że powinna być dopasowana do wieku malucha i mieć certyfikaty jakości. Sprawdzajmy czy nie ma ostrych krawędzi i niebezpiecznie małych elementów. Na pewno wtedy nasze dziecko będzie bawiło się wesoło i bezpiecznie.idź dalej orijen karma orijen karma