Tekstura – mocny materiał opakowaniowy – zobacz więcej na ten temat!

Zapakowania tekturowe towarzyszą ludziom w wielu sferach życia. Co więcej – są ekologiczne, bezpieczne nie stanowią zagrożenia dla środowiska, nie trują go.
Mogą być w całości poddawane przebiegowi recyklingu.

Trudno się zatem dziwować, że cieszą się nieprzerwanym od lat pokupem. Ich popularność nie spada, a wręcz na odwrót – rośnie. Obecnie omawiany rodzaj opakowania sprawdza się kaPITalnie w wysyłkowej sprzedaży. Do kartonu wsadzić możesz zakupiony przez konkretnego klienta produkt i wysłać go bez lęków, że w czasie spedycji ulegnie uszkodzeniu. Ładne kartony ozdobne stosowane są ponad to do wręczania prezentów (Bochem – oferta tektury falistej). Tektura (folie stretch) falista złożona jest z papieru zewnętrznego a także warstewki pofalowanej. Dwuwarstwowe kartonowe rolki są jednym z niezawodnych, będąc równocześnie jednym z w najwyższym stopniu powszechnych sposobów ochrony.
bramki obrotowe na lotnisku

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

dokumenty podatkowe

Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Wszechstronność wyrobu wynika z tego, że pochodzi on w stu procentach z recyklingu i jest w stu procentach przetwarzany, spełniając ostre kryteria w współczesnym środowisku opakowaniowym. Karton jest produktem, który powstaje z paru warstw papierniczej masy. Minimum to 2 warstwy masy papierniczej. Wyrobienie takiej masy jest możliwe przy użyciu odpowiednich półproduktów – są to z reguły makulatura, ścier drzewny albo szmaty (na temat producenta opakowań tekturowych). Tektura falista powinna mieć stosowne parametry o czym doskonale wie producent opakowań tekturowych.

Takim głównym parametrem, jaki jest ogromnie istotny będzie gramatura. Ażeby oddać do użytku konkretną tekturę falistą, musi ona posiadać stosowną gramaturę.
Tags:  , ,