W jaki sposób najlepiej ubrać maleństwo

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Chcemy, żeby wszystkie rzeczy była odpowiednio dopasowane i by nasze dziecko czuło się dobrze. Maluch dorasta i trzeba zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.

Niemowlak

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście część rzeczy oddajemy, ale część już nie nadaje się do używania przez innych. Jeśli chodzi o kocyki to w pewnym momencie dzieci potrafią być bardzo wybredne. Nie chcą się przykrywać zwykłymi kocykami (sprawdź pełną ofertę na tej stronie), robią mały bunt, bo wydaje im się, że bez kocyka będzie im się lepiej spało. Dlatego warto przy wyborze koca dla dzieci pójść z naszym małym szkrabem do sklepu i pozwolić mu dokonać wyboru. Oczywiście są takie sytuacje, kiedy pociecha nie umie zachować się w sklepie. Wtedy kupując samemu kocyk wybierzmy ten na którym są bohaterowie ulubionych kreskówek naszej pociechy. Dzieci uwielbiają tego rodzaju akcesoria i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko

Autor: Gabriel Pinto
Źródło: http://www.flickr.com

Śpioszki niezawodne od lat
W obecnych czasach przy wyborze śpioszków możemy poczuć zawrót głowy. Śpioszki są w różnych kolorach i z różnych materiałów. Można kupić śpioszki z bohaterami z bajek Disneya i z różnego rodzaju popularnych dziś bajek. Śpioszki dla maluchów to możliwość wykazania się dla rodziców. Dopiero, co upieczone mamy uwielbiają ładnie ubierać swoje pociechy. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.

Młode mamy uważają, że wybór śpioszków to ważna sprawa. Zresztą prawda jest taka, że dla mamy wybór każdej rzeczy dla dziecka jest bardzo ważny. Dlatego też producenci, którzy doskonale o tym wiedzą, co chwila wypuszczają jakieś ładne i ciekawe kolekcje śpioszków. Wiadomo, że najistotniejsze jest to z jakiego materiału będą śpioszki, a to czy na semmelrock śpioszkach będzie królewna Śnieżka czy sarenki nie jest dla malca istotne. Do mam śpiesznie dołączają ciocie prawdziwe i te przybrane (bo jak na świat wśród znajomych przychodzi dziecko, to wszyscy znajomi stają się automatycznie ciociami i wujkami), które też chcą kupić dziecku najładniejsze śpioszki (zobacz pełną ofertę na tej stronie) i najfajniejsze prezenty i tak ten biznes się kręci.