Zestaw faktów nt. eko pieluch

Pieluszki najnowszej generacji. Nie bez powodu odnalazły się w sprzedaży. Są klasyczną zabezpieczeniem zdrowego i zrównoważonego rozwoju malucha. Pieluszki bambusowe umożliwiają porządniej oszczędzić skórę malca i zagwarantować mu nieco więcej komfortu.

Koncepcja jest bardzo prosta. Na zewnątrz znajduje się mięciutki polar, przykryty od wewnątrz surowcem PUL. Skóra pociechy przylega do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie zdrowszej troski dzidziusia. Dzięki pieluszkom bambusowym umożliwicie dziecku wygodę, na jaką większość z nas nie posiadała sposobności. Pieluszki bambusowe są nadzwyczaj chłonne i miękkie. Dzięki temu, że są to pieluszki zginane wysychają prędzej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to nadal najbardziej popularne pieluchy dla dzieci.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Pory gotowania i irytującego prania już na szczęście ustały i aktualnie możemy napawać się ładnymi, bezproblemowymi w użyciu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki z kieszonką (które pieluszki z kieszonką dla niemowlaka?) rewelacyjnie testują się u najmniejszych latorośli, już od pierwszych chwil żywota, ale również u starszych, ponieważ są bardziej chłonne. Są miękkie, chłonne i uniwersalne, służą zarówno jak pieluszka, ale również jako nakrycie ochraniające przed słońcem w parne dni, jako kocyk, podkładka, sprawdzają się również w kąpieli. Pieluszki bambusowe są bezproblemowe w użytkowaniu. Możemy prać je tak, jak i wszelkie inne pieluchy już w temperaturze 60 stopni a po dodaniu do prania płynu antybakteryjnego, możemy zniżyć temperaturę prania do 40 stopni.

Sposobów składania pieluszek jest dużo, każdy znajdzie dla siebie optymalny, można np. zapinać pieluszki spinaczami .

Masz chęć przeanalizować taką kwestię trochę bardziej? Jeżeli tak, to kliknij ten link i przeczytaj więcej w tym tekście (https://www.sklep.dobroplast.pl/), który także opisuje taką problematykę.

Nie musimy również prasować pieluszek, ponieważ pieluszka, jakiej nie wyprasowaliśmy jest bardziej chłonna. Pieluszki ekologiczne stworzone są z wysokiej jakości materiałów. Dwa krańce pieluszek uwieńczone są taśmowym brzegiem, z kolei dwie krawędzie są rzetelnie obszyte tradycyjnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne (-> poznaj więcej) są trwałe i nie psują się krawędzie podczas prania. Pieluszki bambusowe entuzjastycznie użytkowane są jako wkładki do otulaczy z kieszonką.