Bardzo istotna sprawa: bokserki czy slipy? Co wybierają panowie, co bardziej preferują panie?

Ostatnio męska bielizna jest inna niż wcześniej. Dlaczego, pytasz? Otóż, rządzące od zawsze slipy musiały ustąpić trochę miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. Jednocześnie, znane stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcwspominamy tylko o bieliźnie, ale czasem zagadnienie, co nabyć, to duży dylemat. Ponadto, wad i zalet za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę sporo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ważne są w końcu wygoda noszenia. Wielu mężczyzn chwali sobie wolność oraz wygodę, jaką zapewniają bokserki, równocześnie dla kolejnej grupy tego typu cecha jest dość znaczną niedogodnością. Tak więc, w tej drugiej grupie panów istnieje pełna zgoda, że slipy są dobre i wygodne zarazem. Pewnym kompromisem jest w tym wypadku wybór wygodnych męskich szortów. W mojej ocenie warto wybierać bokserki, a najważniejszą zaletą jest troska o zdrowie. Od pewnego czasu wiadomo, iż przegrzewanie męskich miejsc intymnych jest niehigieniczne, ale też niezbyt zdrowe, bo może skutkować bezpłodnością lub obniżeniem płodności.

Główną sprawcą kłopotu są zbyt dopasowane slipy. W takiej sytuacji nie warto ryzykować, lepiej od razu wybrać bokserki – online. Mimo tego typu związanych ze zdrowiem czynników większość mężczyzn decyduje nawyk.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jeśli od zawsze ubierało się slipy, to po co dokonywać. Z jednej strony (zobacz pozycjonowanie w internecie) siła nawyku, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest na miejscu. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak pokazują badania, to dzięki płci pięknej, ponieważ to one z większą częstotliwością niż sami panowie, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Jednocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można dojść do wniosku, iż faktycznie wolą bokserki. Dlaczego?

Zwyczajnie, bokserki są bardziej pociągające. Slipy z kolei kojarzą się im z z okresem PRL, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie myśli o tym, jak wygląda (. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich niezwykle męscy. Równocześnie, to nie tylko głos kobiet, bo wielu mężczyzn bez wątpienia z większą częstotliwością wybiera bokserki. I to nie tylko ze względów zdrowotnych. Po prostu preferują ten rodzaj bielizny.