Idealna ochrona smartphona przed uszkodzeniami

W zależności od rodzaju i modelu smartfona, można zakupić etui, które właściwie będzie zabezpieczało komórkę przed różnymi wypadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie posiadają też różnorakie kolory, wśród których można kupić najbardziej pasujący.
Etui Apple iPhone 6 sprawdź etui do apple iphone 6 można zakupić w różnych postaciach. Niektóre z nich zabezpieczają nawet przed niepożądanym zalaniem, jak również i kurzem. Wciąż jednak ich standardowym celem jest zabezpieczenie przed upadkiem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej wysublimowane futerały jednak mają również funkcję baterii, która jest wbudowana w case z tyłu. Dzięki niej z kolei telefon o wiele dłużej wytrzymuje i niepotrzebne jest ładowanie. Etui Apple iPhone 6 wspomaga podtrzymać model przy życiu nawet do około 26 godzin działania. Nakładkę można szybko i łatwo ściągnąć, a dzięki ich różnorodności – jest możliwość przebierania w nich w dowolnym czasie. Ich asortyment jest bardzo szeroki, z powodu czego każdy właściciel iPhone’a ma możliwość dostępności wielu modeli etui. Tym samym żaden z nich nie znudzi się po krótszym czasie.

Poza futerałem, wiele osób postanawia zakupić szkło ochronne na telefon – szkło ochronne na telefon. Ma on dwie postaci, w których występuje – jako folia i jako szkło hartowane.

Miałeś szansę przeglądnąć tutaj masę interesujących postów, czyż nie? Równie autorska strona czeka na Ciebie pod poniższym linkiem, a tam sporo szczegółów.

Każde z nich ma inne właściwości, od których również zależy ich cena. Folia jest niezwykle elastyczna, a z kolei szkło – świetnie ochrania ekran przed wszelkimi pęknięciami, rysami i innymi problemami.

Należy napomnieć, iż szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować tylko… ostrze diamentowe. W związku z tym każdy telefon jest świetnie chroniony przed wszelkimi niemiłymi wypadkami.
Tags:  , , ,