Jaki sposób jest dobry na wieczory zimowe ? Które gry będą godne zalecenia?

Jesień i zima to ten okres w roku, gdy prędko staje się ciemno, a my wpadamy w mały dół. Będzie niewiele słońca, nie wiadomo, czy cała zima będzie mroczna, czy może trochę będzie bardziej słonecznej pogody.

dziecko bawiące się maskotką

Autor: Jessi R & Math R
Źródło: http://www.flickr.com
Niemniej, ten czas jest najlepszy, żeby znaleźć sobie ciekawe zajęcie w lokum. Najgorzej jednak jak usiądziemy przed telewizorem, bo to tylko strata czasu. Lepiej znaleźć świeżą pasję, taką, jak na przykład planszowe gry.
W rzeczywistości mamy bardzo duży wybór tych pozycji, przykładową z nich będzie Posiadłość Szaleństwa. Ta gra to wspaniała pozycja, jaka trzyma w napięciu. Każda rozgrywka odbywa się w uprzednio przygotowanej historii przedstawiającej unikatową planszę, a także i parę możliwych rozwinięć jej.

Czy szukasz nowych danych na omawiany wątek? Jeśli tak, to przenieś się do tekstu, gdzie znajdziesz atrakcyjne komunikaty, które zapadną Ci w pamięć na długo.

Te wątki mają wpływ na demony, z jakimi mamy zmierzyć się, oraz na wskazówki, jakie trzeba wyszukać na koniec historii. Następną ciekawa gra to Tajemnicze Domostwo, to znaczy towarzyska planszówka dla od dwóch do siedmiu graczy.

Jeden z nich wciela się w postać ducha, on to właśnie sprawić, aby inni zawodnicy zgadli przedmioty, miejsce, jak i postaci związane z przestępstwem sprzed lat. Inna jest to Koncept gra bardzo ciekawa i dla każdej osoby. W takiej grze powinniśmy odgadywać hasła, jakie są pokazywane przez pozostałych graczy. Jednak ukazujący nie może odzywać się i niczego pokazywać, czy malować.

Do dyspozycji będzie jedynie plansza z różnymi ilustracjami, za pomocą znaczników będzie pokazywał te, jakie posiadają szansę nas naprowadzić na właściwą odpowiedź. Te gry są to tylko propozycje, ale są tak dobre, iż na pewno przypadną do gustu każdej osobie.
Tags:  , , ,