Jakie ubrania powinnyśmy spakować na wakacyjny wyjazd?

Zbliżający się okres wakacyjny to niezwykle gorący czas nie tylko dla branży turystycznej, ale również dla wszelkiego rodzaju sklepów z ubraniami i akcesoriami sportowymi. Planując letnie wyjazdy zwykle musimy się wyposażyć w odpowiedni strój oraz różnorakie rodzaju dodatki, w zależności od charakteru naszego urlopu. Trendy z roku na rok się zmieniają, czasami naprawdę ciężko jest za nimi nadążyć. Są jednak pewne sprawdzone tricki które niezależnie od tego, gdzie spędzimy wakacje, sprawią że będziemy wyglądać modnie i wygodnie.

Priorytetem jest

letnie buty

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com

kolorystyka stylizacji, jakie zamierzamy nosić w czasie urlopu. Bez względu na to, czy lecimy do ciepłych krajów, czy wybieramy się nad nasze polskie morze, od dłuższego czasu na popularności nie tracą pastelowe kolory. W trakcie wakacji bezwzględnie należy zrezygnować z oficjalnych kolorów takich jak granat, czerń czy szarość. Po pierwsze, niezależnie od tego jak bardzo przewiewny materiał wybierzemy, ciemne barwy zawsze będą sprawiały, iż będzie nam gorąco oraz będziemy się pocić.

Czy poszukujesz następnych i interesujących wpisów na powyższy temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij i sprawdź (https://ewadia.pl/) tu rzetelne fakty.

Ponadto, nie ulega wątpliwości iż czarne czy granatowe ubrania zwykle towarzyszą nam na co dzień w pracy zawodowej. W czasie urlopu zatem warto zaznaczać, iż w tym czasie odpoczywamy i wykorzystać to jako okazję do ubierania bardziej kolorowych stylizacji. Pastelowe topy na ramiączkach oraz zwiewne sukienki lub króciutkie szorty są zatem jak najbardziej polecane!

wakacje

Autor: fernando butcher
Źródło: http://www.flickr.com

Równie istotna jest kwestia obuwia. Planując jakiekolwiek wakacje musimy położyć duży nacisk na wygodę. Dobrze dobrane sandały to tzw. must have na letnie dni. Dobrze jest kupić obuwie dobrej jakości, zrobione ze skóry. Wysokie temperatury sprawią, że stopy będą nam się jeszcze bardziej pocić, a wszelkie syntetyczne materiały będą tylko zwiększać to zjawisko, co doprowadzić może do nieprzyjemnych otarć i odcisków.

Naturalna skóra ma natomiast dobrą zdolność pochłaniania wilgoci oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy, dzięki czemu nie musimy się obawiać żadnych urazów. Jeśli chodzi o kryte buty na długie spacery po odwiedzanych miasteczkach, to oczywiście nieśmiertelne pozostają różnego rodzaju kolorowe trampki, które pasują prawie do wszystkiego oraz są przewiewne, zobacz – Sklep online Pantofelek24.pl.

Bez względu zatem na to, czy planujemy wakacje za granicą, czy w Polsce, należy przede wszystkim postawić na kolory i wygodę. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o ubrania czy buty letnie damskie to wybór jest potężny, a wspomniane fasony to tylko jedne z wielu możliwości – ważne źródło. Oficjalne żakiety i koszule powinnyśmy na czas urlopu pozostawić szczelnie zamknięte w szafie, a na wymarzonym wyjeździe puścić wodze fantazji i pokusić się o niecodzienne połączenia!