Lista kosmetyków, jakie przydadzą nam się latem

Lato zbliża się dużymi krokami. Dlatego już teraz wypada przygotować właściwe kosmetyki, które przydadzą nam się podczas urlopu.

kosmetyki, opalanie

Autor: iStock
Źródło: iStock

Kiedy wybieramy się nad wodę powinniśmy wziąć ze sobą dwa rodzaje preparatów. Pierwszy to krem, który uchroni naszą skórę przed ostrymi promieniami słonecznymi, natomiast drugi będzie nas chronił przed natarczywymi komarami. to pewne, iż kiedy będziemy spędzać wolny czas nad jeziorem nie będziemy potrafili opędzić się od tych złośliwych owadów. Właśnie dlatego przyda się na pewno właściwy środek na komary jak chociażby Mugga. Działa szybko i jest całkowicie bezpieczny dla naszej skóry. Poza tym firma Mugga posiada też dostępne kremy, jakie uchronią nas przed promieniami UV (najlepsza oferta na Ceneo). To również przyda się w trakcie odpoczynku na wakacyjnej plaży.

Wakacje to trudny czas dla naszej skóry. Słońce intensywnie wysusza skórę a także ją podrażnia. Dlatego w szczególności w okresie letnim powinniśmy zadbać o to aby wybierać odpowiednie kosmetyki. Seria kosmetyków Under Twenty, pośród których odnajdziemy równocześnie krem (zobacz krem na przebarwienia) nawilżający oraz żel jaki dokładnie oczyści naszą skórę. Ważne jest zwłaszcza właściwe nawilżanie cery a dodatkowo, krem Under Twenty ma właściwości antybakteryjnie, w rezultacie możemy być spokojni oto, że nie pojawią nam się przykre niespodzianki na naszej twarzy. Latem słońce może także spowodować pojawienie się przebarwień. Jeżeli chcemy zakryć te niedoskonałości to świetnym wyborem jest Revlon Colorstay kolory oferujące w przeróżnych wariacjach jak i również tonacjach. Właściwie dobrany kolor idealnie wyrówna koloryt i nada skórze świeży wygląd.

Lato to także czas, w którym chcemy wyglądać z jak najlepszej strony. Chcemy świetnie prezentować się na plaży albo też imprezie. Kiedy zależy nam aby olśniewająco wychodzić na selfie z przyjaciółmi, należy zadbać o swój uśmiech.

Białe zęby gwarantują, iż na wszystkich fotkach wyjdziemy świetnie. Aby w szybkim czasie osiągnąć pożądany efekt, idealnym wyjściem są nakładki na zęby, dzięki którym w krótkim czasie jesteśmy w stanie cieszyć się bielszym uśmiechem. Do nakładek wlewa się przeważnie odpowiedni żel wybielający, a następnie umieszcza się je łukach zębowych na odpowiednią ilość minut (nakładki na zęby). Zabieg powtarzany regularnie daje nam świetne rezultaty.