Obserwuj świat dookoła dokładniej niż kiedykolwiek dzięki laserowej korekcji wad wzroku.

Historia próby usuwania wad wzroku pamięta początki XVI wieku. Już 500 lat temu Leonardo da Vinci opisał w swoim „Kodeksie oka” mechanizmy służące korekcji oka bezpośrednio na jego powierzchni. Od tamtego czasu następował regularny rozwój w temacie korygowania wad oczu.

Swoistą rewolucja było odkrycie soczewek kontaktowych, które dawały lepszy komfort noszenia oraz szerszy kąt widzenia. Po pewnym czasie ludzkość postawiła kolejny krok w stronę ulepszenia naszego widzenia i stworzyła laserową metodę korekcję wad wzroku. Pionierski zabieg przeprowadzony został w USA w 1989 roku. Przez ten czas zmieniły się sposoby wykonywania tego zabiegu i obecnie jest to jeden z najpopularniejszych sposobów poprawiania wzroku.
Technologia na miarę XXI wieku.

Obecnie w zasadzie niemożliwym jest odcięcie się od wszechobecnych monitorów. Wielu z nas pracuje przed komputerami, posiada telefony z coraz większymi ekranami a w ramach wypoczynku ogląda telewizję. Każde z powyższych urządzeń naraża nasze oczy na ogromny wysiłek, przez co łatwiej bywa o wady wzroku (tutaj pełna oferta na laserową korekcję wzroku). Obecnie mamy dużo metod aby uporać się z gorszym widzeniem, jednym z najlepszych bywa laserowa korekcja wad wzroku. Ta coraz tańsza metoda zapewnia dużo lepsze widzenie bez dodatkowych akcesoriów, takich jak okulary lub soczewki kontaktowe.

twarz

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Okulary, bez których wielu nie wyobraża sobie życia, potrafią być bardzo niewygodne w użyciu. W momencie skrajnych temperatur parują, w czasie deszczu mamy po chwili zamoczone szkła, natomiast o basenie należy właściwie zapomnieć. Drugim najpopularniejszym sposobem radzenia sobie z wadami wzroku bywaja soczewki. Te z kolei są dość drogie i musimy je regularnie wymieniać i oczyszczać fachowym płynem. Po kilku latach noszenia soczewek koszt wyniesie tyle co laserowa korekcja wad wzroku.

Spraw by Twoje życie było łatwiejsze.
Po wspomnianym zabiegu nie będziemy zmuszeni do używania żadnych dodatkowych gadżetów. Swobodnie wybierzemy się pod namiot, pojedziemy na basen lub wybierzemy się do zadymionego baru ze znajomymi. Nasze soczewki jednodniowe acuvue oasys ponownie będą jak nowe a z naszych głów zniknie kolejny problem (). Spraw by życie było łatwiejsze i przywróć ostrość widzenia.