Premiery nowoczesnych konsol

Nieubłaganie zbliżają się 2 poważne premiery – w sprzedaży pojawią się najnowsze konsole od światowych gigantów elektroniki. Zobaczmy, czy rzeczywiście warto z zapartym tchem czekać na ich premiery.

monitor połączony z xbox one

Autor: Craighton Miller
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox One po wielu zapowiedziach nie wywołał entuzjazmu wielbicieli elektronicznej zabawy. Komentarzy oceniali wyrób jako fatalnie pomyślany – pokazywano głównie na nieestetyczny design konsoli oraz szereg bezużytecznych funkcji.

Kliknij na odnośnik (http://www.piwoznawcy.pl/kurs-kiperski-wroclaw/), on przedstawi Ci wątek, który Cię aktualnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, zawierający ciekawe informacje.

Z większą nadzieją oczekiwany jest Playstation 4, pochodzący z Japonii. PS4 spodobał się komentatorom i szarym obywatelom głównie dużą wydajnością. Konsola nie może istnieć bez produkcji, które możemy na niej odpalić. Oba oczekiwane sprzęty zagwarantują graczom wiele doskonałych tytułów. Wielu producentów w branży gier zapewniło już, że ich gry ukażą się też na nowych konsolach.

A kto musi sobie kupić najnowszą konsolę? Na pewno ci ludzie, którzy są zwolennikami tych platform. Zapiekli wielbiciele komputerów raczej nie będą ucieszeni wykładaniem gotówki na sprzęt, który już w dniu premiery będzie wstecz względem najlepszych PC.

O ile posiadasz laptopa, na którym nie działają świeże pozycje z branży gier, pochyl się nad zakupem Xbox One (poszukaj więcej informacji tu: dobra strona) lub Playstation 4. Tak wypracujesz wyraźnie rozgraniczenie pomiędzy sferą pracy (netbook) a sferą zabawy (podłączona pod TV konsola). Jeżeli chodzi o mankamenty konsol, należy przede wszystkim wspomnieć o cenach.

Konsola zazwyczaj nie jest droga, ale wszystkie tytuły na nią są średnio dwa razy droższe od przeciętnych gier na PC. Inną wadą jest brak możliwości ulepszania sprzętu. Standardowy PC da się zawsze przyspieszyć nowym sprzętem, takim jak np. szybszy procesor. Konsola, taka jak Xbox One, to zaplombowana całość, w której niemożemy nic zmienić. Mimo tego niekoniecznie pozytywnego wpisu, mam coś na osłodę. Jeżeli potestujesz tytuł z pewnością będziesz się dobrze bawić.