Ryby tagged posts

Serwis z poradami na każdy temat

Coraz bardziej trendy stają się blogi poradnicze, na których znaleźć można m.in. różne przepisy na szczególnie ciekawe oraz nawet egzotyczne potrawy. Przykładowo spaghetti z krewetkami zalicza się do potraw szczególnie nieskomplikowanych do zrobienia, jednak wiele osób ze strachu przed popełnieniem błędu nie chce podejmować próby przyrządzenia tego dania. Decydując się na wykonanie spaghetti z danym rodzajem ryb, należy dobrze przemyśleć swój wybór.
Read More

Zanim wybierzemy akwarium do domu albo pensjonatu musimy dokładnie wszystko przemyśleć

Każdy facet musi mieć jakieś hobby - z takiego przynajmniej założenia wychodzi lwia część członków naszego społeczeństwa. W trakcie gdy jedni wybierają bardzo niebezpieczne sporty, np. wyścigowa jazda ścigaczem, to inni oddają się bardziej spokojnym zajęciom, np. hodują rybki.
Read More

Waga wędkarska – czy wskazane jest inwestować w ów produkt?

Każdy wędkarz, wybierając się na wędkowanie, marzy o gigantycznej rybie, którą można się pochwalić familii, a zasadniczo kolegom. Historie o sensacyjnych okazach są przekazywane z znaczną satysfakcją. Zwykle rozmiar złowionej ryby demonstruje się dłońmi. Co jednakże wtedy, gdy pragniemy wiedzieć, jaką masę miała nasza ofiara?
Read More