Torby medyczne w sklepie internetowym.

Sklep internetowy proponuje torby medyczne w atrakcyjnych cenach. Przechowywanie jak i transport wybranych leków wymaga usytuowania ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zatroszczyć się o porządek, ochronę posiadanych produktów, ich trwałość i dostęp do zawartości torby medycznej zawsze, kiedy istnieje taka potrzeba. Uszycie toreb medycznych z trwałych, odpornych na wpływ czynników atmosferycznych tworzyw, ma bezpośredni wpływ na komfort ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb poprzez symbole medyczne, pozwala na ich szybką i prostą identyfikację, w momencie gdy zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane są zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest niezwykle wysoko odporny na przetarcia. Komora główna torby posiada 3 regulowane przegródki. W komorze głównej torby umieszczono także uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie stworzone miejsce na zestaw opatrunków.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz specjalny uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy.Torby medyczne posiadają solidne suwaki 15 mm, które gwarantują pewne otwieranie kieszeni torby. Torby medyczne – Czarmed – posiadają uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do zakładania na plecy. Torby medyczne oznakowane są krzyżem Świętego Andrzeja jak i taśmą odblaskową, użyteczną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest cała opiankowana, co ochrania jej zawartość podczas transportu i w czasie upadku torby na ziemię. Torby medyczne otwierane są w całości – co zapewnia łatwy i szybki dostęp do wnętrza torby.

Dla podsumowania – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, mające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia prosty dostęp do produktów znajdujących się w środku. W głównej komorze jest do dyspozycji pięć kieszonek, zamykanych na gumkę. Na klapie są 2 kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Oprócz tego torby medyczne posiadają 2 boczne kieszenie, w których znajdują się przegródki segregacyjne, również zamykane zamkiem. Kieszeń piankowa na przedzie torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium.Torby medyczne mają z tyłu dodatkową kieszeń np. na dokumenty, też zapinaną na suwak.

Pas nośny jest odpinany, jest regulowany, z komfortowym antypoślizgowym naramiennikiem. Uszy z taśmy (taśmy do przenośników) spinane są rączką. Dno torby jest usztywniane oraz zabezpieczone gumowymi stopkami. Użyte tworzywa zapewniają niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania. Wnętrze torby stworzone jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne występują w 4 kolorach: czerwonym, granatowy, czarny oraz żółtym.