Wspaniałe wakacje!

Firma Ecco Holiday – rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na polskim rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak dalekich miejscach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

plaża

Autor: enjosmith
Źródło: http://www.flickr.com
Turyści którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób, firma daje możliwość wykupienia samego przelotu oraz wypożyczenia samochodu już na miejscu. Atutem jest to, że firma jest w stanie wykonać rezerwację w hotelach na całym świecie. Ecco Holiday to na pewno biuro podróży dla wymagających turystów, którzy oczekują obsługi na jak najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy firmy to wykwalifikowana ekipa, która jest w stanie trafnie wybrać wycieczkę wg indywidualnych potrzeb. Zawsze służą swoją niezastąpioną wiedzą w zakresie wybrania jak najlepszej podróży.

Egipt to miejsce z cudownymi widokami, które są uważane za jedne z najcudowniejszych na całym świecie. Jeżeli chcesz wyjechać do tego raju na ziemi to szukaj ofert typu: Egipt wczasy ().

wakacje, wczasy

Niesamowity region znajdujący się w malowniczym krajobrazie, to jedna z największych atrakcji oferty EccoHoliday. Tutaj czeka na ciebie ogrom wspaniałych rozrywek. Jeżeli chcesz zobaczyć to sam, przeglądnij: Grecja last minute w biurze Eccoholiday (wejdź tu).

Jeżeli chcesz przeżyć tego roku swój urlop naprawdę nietypowo to musisz udać się właśnie tam. Ten kraj po prostu zachwyci cię swoją kulturą, egzotyką, malowniczymi terenami oraz niesamowitymi zabytkami, które zapierają dech w piersi. Korzystaj z okazji i realizuj swoje pragnienia.

Ten region to po pierwsze śliczne słoneczne miejsca znajdujące się na terenach tak odjechanych, że nie będziesz chciał wracać do domu. Jeśli jesteś fanem egzotycznej przyrody, niespotykanych zabytków i pysznej kuchni to musisz udać sięwłaśnie tutaj. Nie możesz zwlekać bo sezon się już rozpoczął, zatem do dzieła.

Wycieczka z biurem podróży Ecco Holiday to gwarancja pełnego zadowolenia, świetne przeżycia oraz ogrom atrakcji za naprawdę niewielkie pieniądze. Główny cel firmy to przede wszystkim satysfakcja i radość wszystkich klientów i ich chęć skorzystania z usług firmy raz jeszcze. Jeżeli zawsze marzyliście o niezapomnianych podróżach (sprawdź coral travel wycieczki last minute) , a nigdy nie mieliście czasu na ich zaplanowanie to musicie skorzystać z oferty EccoHoliday.