Chociaż sytuacja ekonomiczna w naszym kraju nieustannie zmienia się według statystyk do przodu, bardzo dużo ludzi korzysta z różnych obniżek

Wychodzi na to, że jeśli istnieje opcja tańszego nabywania poszczególnych artykułów, to po co ktoś ma wydawać za dużo? Co wspiera nas w poszukiwaniu interesujących promocji, które są ustalane w niedalekim czasie? Na pewno do tych tajnych metod zaliczyć można wszelkiego rodzaju czasopisma z obniżkami. Oczywiście każdy sklep wydaje własne gazetki, przez co potrafimy dowiedzieć się na co będą promocje w danym sklepie.

hipermarket Carrefour

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowo przeglądając Tesco gazetki promocyjne, zauważamy nie tylko maksymalnie zdyskontowane koszta na konkretne artykuły. Ale zwykle w tych marketach dołączone są również konkretne promocje, takie jak zakupy wielu produktów w cenie jednego. Zatem im więcej nabywamy tym mniej za to możemy zapłacić. Warto wspomnieć także o specjalnych promocjach które dotykają konsumentów, którzy są lojalni wobec poszczególnych marketów. Często za kolejne sprawunki w poszczególnym sklepie możemy dostać kolejne punkty na kartę lojalnościową.

towar w markecie

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów możemy liczyć na jeszcze więcej zniżek lub istnieje szansa oddania ich za interesujące nagrody. Taką samą taktykę stosuje się w praktycznie każdych marketach funkcjonujących w Polsce. Dlatego, kiedy tylko zaczniemy przeglądać Carrefour gazetki promocyjne, to błyskawicznie zorientujemy się, że za sprawunki właśnie w tym sklepie możemy dostać talon na kolejne sprawunki. W ten sposób my próbujemy ciekawej promocji, natomiast sklep zdobywa kolejnego klienta.

Niektóre osoby kupują rzeczy z gazetek promocyjnych, które nie za bardzo są im akurat niezbędne. Jednak jest coś w tym, iż Polacy uwielbiają obniżki i wiedzieć, że w końcu zapłacili za ten sam artykuł zdecydowanie mniej niż zwykle.http://www.sklep.acana.com.pl/89-pomysl-na-prezent prezent dla psaWarto w tej sprawie utrzymać zdrowy rozsądek, aby nie dać się wmanewrować w pułapkę niepotrzebnych zakupów. Dlatego, że wtedy może się okazać, że zamiast zaoszczędzić upłynnimy dużo więcej gotówki niż mieliśmy w planach.

Tags:  ,