Co każdy chłopak musi posiadać w swojej garderobie – dowiedz się, czy właściwie dbasz o swój strój

Chociaż od dawien dawna jasne jest, że przedstawicielki płci żeńskiej uwielbiają modę i są świetne w wyszukiwaniu okazji zakupowych, wiele osób wie już, iż mężczyzna nie musi okazać się w tym gorszy. Także chce odpowiednio się ubrać i wyglądać gustownie. Stąd w dzisiejszych czasach w sklepach odzieżowych widok samotnie chodzącego pomiędzy półkami przedstawiciela płci męskiej, nie szokuje.

skarpetki

Autor: fenwench
Źródło: http://www.flickr.com

Strój mężczyzny można podzielić na 2 rodzaje – szykowny i sportowy. Jeżeli chłopak chce zaprezentować się z klasą, w jego garderobie powinien wisieć garnitur. Należy jednakże pamiętać, iż bardzo ważne są dodatki – jak spinki lub krawat. A także to, co może wydawać się mało ważne, a naprawdę należy zwrócić na taki dodatek sporo uwagi – skarpety męskie (skarpety męskie socktok.pl/). Muszą być odpowiedniej grubości, o ton jaśniejsze niż zestaw garniturowy. Kolorowe skarpetki męskie choć wtargnęły śmiało w modę i teraz są chętnie uwydatniane (chociaży poprzez za krótkie nogawki), powinny być zakładane pod jeansy. Absolutnie nie powinny być również w białym kolorze.

Przy ubraniu sportowym jest znacznie prościej. Tutaj – nawet jeśli chodzi o skarpety męskie – jest stanowczo większa swoboda.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy producent taśm transportowych tego wpisu zapraszamy do następnego artykułu, który czeka na Ciebie pod podanym linkiem. Tam rozproszymy wszystkie Twoje niepewności.

Mogą być z bawełny lub frotte, normalnej długości albo stopki (te drugie świetnie wyglądają ze spodenkami). Do codziennego stroju pasują koszulki polo, t-shirty, bluzy, golfy, kolorowe koszule, jeansy, spodnie z lnu. I rzecz oczywista dobrym akcentem przy tego typu ubraniu są kolorowe skarpetki dla mężczyzn (modne są nawet te z podobizną bohaterów kreskówek).

kolorowe skarpetki

Autor: kkunurashima
Źródło: http://www.flickr.com

By chłopak wyglądał świetnie, musi zadbać nie jedynie o strój główny, ale i dodatki. Czasem zwyczajna rzecz, może zmienić się w niezwykle oryginalną tylko poprzez inny kolor, lub nadruk. Ważne też by mężczyzna w danym ubraniu czuł się rewelacyjnie. Oczywiście w swojej garderobie musi mieć rzeczy użytku codziennego i te na bardziej wytworne okazje. Teraz galerii w naszym państwie jest bardzo wiele (+ gigantyczna liczna e-sklepów) i każdy ma w swojej ofercie coś interesującego dla płci męskiej. Każdy odnajdzie coś interesującego. Starczy przejść się pomiędzy półkami.