E.Leclerc – niewątpliwie najpopularniejsza sieć hipermarketów na obecnym rynku.

Funkcjonuje na naszym rynku od ponad dwudziestu lat. Pierwszy sklep pojawił się w stolicy w 1995 roku. Aktualnie można go już znaleźć niemal w każdej większej miejscowości.

Renault

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
E.Leclerc Kielce są tego doskonałym dowodem, może poszczycić się niesłabnącą popularnością wśród klientów (e.leclerc Kielce). Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Opisywana sieć centrów handlowych przywiązuję wielką wagę do współpracy z lokalnymi dostawcami, dzięki temu każdy klient robiący zakupy w markecie może być pewien, że inwestuje w rodzime towary, wspierając tym samym gospodarkę kraju. To jednak nie jedyne atuty, jakie E.Leclerc ma w zanadrzu. Na „liście” zalet powinny znaleźć się jeszcze niskie ceny, najwyższa jakość produktów, bogaty asortyment – wyliczać można bez przerwy. Poza tym, sieć hipermarketów stale dąży do tego, aby się doskonalić. Argumentów potwierdzających ową tezę nie brakuje. E.Leclerc nie tak dawno otworzył sieć sklepów internetowych. Efekt? Bez wychodzenia z domu możemy kupić w potrzebne produkty, takie jak choćby: jedzenie, części garderoby, sprzęt rtv, książki, czasopisma, kosmetyki i rozmaite akcesoria (pełna oferta dostępna pod adresem www.kielce24.com.plreak–>

A jeśi, na przykład Kielczanie zechcą poznać aktualne promocje, nie muszą wcale udawać się do sklepu. Wystarczy bowiem, że wpiszą w wyszukiwarkę stosowne frazy: leclerc Kielce gazetka. W jednej chwili wyświetli się stosowna strona internetowa.