Ekrany ledowe na każdą pogodę

Mówi się, że reklama jest motorem handlu. Nie ma w takim stwierdzeniu wcale przesady, gdyż reklama w licznych postaciach była obecna od zawsze, w każdym miejscu, gdzie odbywała się jakakolwiek wymiana towaru lub usług. Reklamą można z powodzeniem nazwać nie tylko afisze czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na witrynach internetowych – to są efekty współczesności, a dziedzictwo reklamy zaczyna się o wiele dawniej. Można wyobrazić sobie tłumne, egzotyczne place handlowe.

Medas-Media

Źródło: billboardy-reklama.pl/

W każdym zakątku aż huczy od gwaru tłumów, ale to, co rozbrzmiewa najgłośniej, to krzyki handlarzy, którzy wołają nie do kogoś jednego, ale wszędzie, tak by ludzie słyszeli: jego stragan jest najlepszy, zakupy robić u niego, niedrogo i najlepiej.

Jeśli zainteresował Cię taki artykuł, przeczytaj dodatkowe wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam gry maszyny, znajdziesz tu analogiczne informacje.

To, zaraz po dotąd obecnej technice znanej dziś jako marketing szeptany, reklama, która chyba jako jedna z pionierskich stanowiła mocną i skuteczną formę zachwalania towaru.

Zawsze, kiedy pojawiało się jakiekolwiek medium dostarczania bądź wymiany informacji, towarzyszyła temu reklama. Można wspomnieć dużo przykładów wciąż istniejących w dzisiejszej gospodarce: gazeta, potem radio, potem telewizja. Dzisiaj wielkie plony dla specjalistów od handlu i znawców reklamy może przynieść także Internet, gdzie specjaliści od reklamy posiadają niebywale wielką dowolność działania, żeby przypomnieć chociażby interaktywne postacie reklamy. To jeszcze nie wszystko, bo wciąż popularniejsza jest reklama na ekranie led w Bytomiu istnieje świetnie prosperująca spółka, która od wprowadzenia tej technologii trzyma się jej i wynajmuje klientom coraz więcej przestrzeni reklamowej na tych świecących ekranach.

Reklama na billboardzie

Autor: Kazuhisa OTSUBO
Źródło: http://www.flickr.com

Tego gatunku reklama jest coraz bardziej znana nie tylko w ludnych miastach, sprawdza się ona również w mniejszych miastach. Jest taki telebim reklamowy w Bogatyni – odpowiednio ustawiony przynosi reklamodawcom więcej klientów niż taki telebim w stolicy, ale postawiony gdzieś na niewielkich skrzyżowaniu. Widoczny telebim w Cieszynie pokazuje poza reklamami interesujące i przydatne informacje, jak temperaturę, kursy euro czy dolara i najważniejsze newsy, przez co ściąga więcej oczu niż zwyczajny telebim w Olecko postawiono także parę telebimów, które skutecznie promują reklamowane marki. Przy tym w tamtym miejscu zadbano o to, by ciągłe błyski i dynamiczne obrazy nie rozpraszały pieszych i zmotoryzowanych na tyle, żeby nie zakłócać bezpieczeństwa na drogach.