FootballBlog – piłkarski blogserwis w internecie

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego został stworzony Footballblog.pl.

To świetne połączenie bloga wraz z serwisem mówiącym o sporcie.

Zobacz większą ilość informacji, a poznasz inne treści, które z pewnością również Cię zaciekawią. Nie wahaj się zatem i użyj linku ile trwa leczenie kanałowe 6.

Świeże komentarze, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Ligi zagraniczne, Ekstraklasa, reprezentacja Polski. Ciekawe informacje, porady eksperta, skróty filmowe z najlepszymi odcinkami meczów. Gole Ekstraklasy, gole z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, a także filmy ze świetnymi oraz zaskakującymi golami.

W serwisie jest również miejsce przeznaczone na historię futbolu także historię futbolu w Polsce. Ci bardziej dociekliwi znajdą informacje o odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie i życiorysy najgenialniejszych zawodników świata.

Blog opisuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Internauci znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach piłkarskich z całego globu. FootballBlog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie granie oraz piłkarski słownik. Z wielką przyjemnością przedstawiamy najładniejsze oraz pełne seksu WAGs, czyli żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie powiązany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można spotkać na przykład „Opowieści Króla Kibiców”, czyli niesamowitego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Blog stara się toczyć bój o lepszą piłkę nożną – dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, np. „Dobra strona kibola” czy „Kamery na boiska!”. Każdy polski klub znajdujący się w Ekstraklasie posiada swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

Blog to też swoboda myśli i komentarzy. Każdy miłośnik piłki może tutaj napisać swój własny tekst lub skomentować tekst innego użytkownika. Można też brać udział w jednej z wielu licznych sond oraz ankiet, których nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują rzecz jasna reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do wszystkich drużyn i reprezentacji.

Priorytetem FootballBloga jest zwiększenie popularności swobodnego i nieskrępowanego kibicowania, myślenia o futbolu. Redaktorzy piętnuje wszystkie przejawy prostactwa na stadionach i boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”