Innowacyjne konsole do gier

Dla postaci zaintrygowanych rynkiem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit innowacyjnej generacji podpisana marką żywego tytana specjalności komputerowej – Microsoftu.

Pudełko z padem do xboxa

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynka, mimo dość silnej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, wyprzedaje się niesłychanie przyzwoicie. Fabrykanci gier na konsolę wciąż wykazują, że Xbox 360 potrafi naprawdę pozytywnie zdumieć – argumentem jest choćby niedawny mega szlagier Gears of War. Konsola przeznaczona jest dla graczy, jednak posiada obszerną kolekcję programów dla maluchów. W porównaniu z konkurencyjnym PS 3, jest również niedroga. Większa część graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic nadzwyczajnego, napędem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który sprosta podtrzymać faktycznie wiele. Jeśli doliczymy do niego nadzwyczajną grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to dostaniemy autentycznie wybuchową kompozycję. Nic dziwnego, że coraz to więcej edytorów informuje, że gry określone pierwotnie jedynie na PS3 zaprezentują się też na

Czarny zestaw, konsola xbox i pad

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

różnych platformach, zwłaszcza na Xboksie 360.

Jakiś okres temu pojawiła się niegdyś zapowiedziana premiera konsol nowszej generacji. Podsuwa się pytanie czy wskazane jest kupować ps3, xbox 360, jako że wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi stanowczo tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez parę lat. Porzucenie tych platform było by dla wytwórców wybitnie niezyskowne. XBOX 360 wychodził w wielu wariantach. PS3 wyszło w trzech wersjach-Fat, Slim i Super Slim. Typy slim i super slim różnią się od siebie wyłącznie wymiarem i kubaturą dysku, obie są niedużo awaryjne.

Obie konsole mają gry, które wyszły tylko na daną konsole. Powinniśmy wejść w jedną z wielu list gier ekskluzywnych zamieszczonej w Internecie i wyszukać na jaką konsole gry są najatrakcyjniejsze, więcej nas ciekawią. Większa część gier jest multiplatformowa oznacza to, przedstawiła się na obie konsole. Jak większość wie, Internet w ps3 jest darmowy.

Jeżeli masz ochotę zyskać uzupełniające informacje na omawiany temat, to przejrzyj witrynę (https://nierozerwalni.pl/malzenstwo/), która takie dane zawiera. Niewątpliwie okażą się interesujące.

W xboksie, ażeby skorzystać z Internetu musimy kupić kartę z szyfrem o nazwie xbox live gold.