Legginsy – szalenie popularny „składnik” garderoby na nieomal każdą okazję!

Królują na wybiegach już od paru sezonów, stając się nieodzownym „elementem” wielu znanych kolekcji. Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą.

strój pielęgniarki

Autor: Gatta
Źródło: Gatta

Są nader wygodne, lecz jednocześnie niesłychanie wymagające.

Nieodpowiednio dobrane, potrafią nierzadko uwydatnić mankamenty figury. Nasuwa się więc pytanie: co zrobić, żeby temu zapobiec? Legginsy jeansowe fantastycznie nadają się na niemal każdą okazję – czytaj o legginsach jeansowych. Pasują bowiem zarówno do nieoficjalnych jak i bardziej wyszukanych stylizacji. Istnieje jednakże pewna „złota” zasada, która brzmi: zachować umiar. Najczęstszym faux pas jest zestawianie przywołanego „elementu” odzieży z krótką, dopasowana „górą” nie zakrywającą pośladków. Lepiej, ażeby bluzka, T-shirt lub tunika całkiem przykrywały pupę Powinny o tym pamiętać zwłaszcza osoby o bardziej obfitych kształtach. Trzeba spostrzec, że Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej a, legginsy jeansowe to z całą pewnością idealny pomysł na prezent „pod choinkę”. Podobnie zresztą jak strój pielęgniarki – dowiedz się więcej o Amazing Girl. Wszak można go wykorzystać na balu przebierańców.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej maty antyzmęczeniowe na prezentowany wątek – informacje okażą się z pewnością bardzo wciągające, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Sprawi on radość niejednej młodej damie, która pragnie w przyszłości pomagać innym ludziom i opiekować się pacjentami.

dom - marina

Autor: PSIORTAL .pl
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku można znaleźć cały szereg przeróżnych rodzajów rzeczonej „garderoby”. Typowy zestaw obejmuje zwykle sukienkę, czepek a także stetoskop.