Mnóstwo par śni o tym, żeby mieć dziecko – chcą otoczyć opieką maleńką i słodką istotkę

Pojawienie się najmłodszego członka rodu zawsze są bardzo ważnym dniem. rodzice są uradowani, a dziadkowie pękają z dumy, że będą w stanie widywać maluszka.
Gdy przyszła mama dowiaduje się, że urodzi dziecko, to z pewnością szaleje ze szczęścia.

garnitur

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com

motyl

Autor: Jose Luis Cernadas Iglesias
Źródło: http://www.flickr.com
Jest stale rozpromieniona i zastanawia się już na jakie studia dostanie się jej pociecha za 18 lat. Może będzie lekarzem lub prawnikiem? Póki co jednak najmocniej cieszy się z kolekcjonowania wyprawki. Maluszek, pomimo swych niewielkich gabarytów, potrzebuje znacznej ilości różnych rzeczy. Prócz wózka oraz łóżeczka potrzebuje dużej ilości ciuszków. Maluszek potrzebuje też poduszki oraz kołderki do łóżeczka. Rzecz jasna wyprawka taka, identycznie jak ubranka, musi być wyśmienitej jakości. Materiał powinien być całkowicie naturalny (przykładowo bawełna), a wykończenie perfekcyjne. Nigdzie nie powinny przecież wystawać nitki czy choćby gryzące elementy. Kiedyś popularne było zamawianie kołderki do łóżeczka dla maluszka według płci – kremową dla córki, a niebieską dla synka.zobacz więcej zabawki do wody zabawki do wodyObecnie trendy są już inne. Często wybiera się dla obu płci tonacje spokojne – beże lub szarości. Rodzice decydują się na takie rozwiązanie zwykle z dwóch powodów.

Po pierwsze, twierdzą, że tak będzie na czasie, a po drugie, czasami nie pragną poznać płci maluszka – przekonują, że chcą przeżyć niespodziankę w dniu porodu.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej strony, na której znajdziesz atrakcyjne artykuły – najedź na link oświetlenie podszafkowe w kuchni.

Na badaniu płodu pragną się tylko dowiedzieć czy maluszek jest zdrowy.

Warto kupować rzeczy najwyższej jakości – dla zdrowia naszego dziecka.
Tags:  , ,