Nowoczesne wnętrza.

Kupujesz mieszkanie i nie masz pomysłu jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a sen z powiek spędza tapeta na ścianach? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś nietuzinkowego, ale nie wiesz za bardzo, w czym dobrze byś się czuł? Żaden kłopot.

Postaramy się przybliżyć obecnie panujące trendy w urządzaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

meble systemowe

Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Wiosna tuż tuż! Świeci słońce, kwitną drzewa. Czemu nie wpuścić jej do naszych mieszkań? Pastelowe kolory lub roślinne wzory to intrygujący krzyk mody. Na dodatek dostępne są w większości miejsc. Chyba nie ma nic bardziej cudownego niż budzić się każdego poranka w optymistycznym otoczeniu. Do tego typu lekkich wnętrz idealnie pasują niedrogie meble z europejskich sklepów, które każdy umie złożyć.

Przeciwieństwem takiego meblowania są ciężkie meble, zwykle wyprodukowane z drzewa. Prezentują się całkiem wytwornie: biurka stylowe z mosiężnym okuciami, skrzynie na bieliznę, łóżka z drewnianymi wykończeniami lub też toaletki z ogromnymi lustrami.

Znajdujące się w tym miejscu artykuły są według Ciebie zbyt skąpe? Jeśli tak, to wejdź na stronę produkty dla psów, na której znajdziesz zbliżone kwestie.

Wszystkie te przytoczone elementy składają się na całość sypialni umeblowanego antykami. Jednak nie są to wytęsknione meble młodych ludzi, którzy lubią mieć wokół siebie przestrzeń.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

Dla wielbicieli współczesnych mebli, mamy pomysł na wnętrze z prawdziwie nowatorskiego zdarzenia. Chyba mało, kto mógłby się pochwalić złotą komodą.Meble złote nie są u nas bardzo przystępne, jednak u naszych sąsiadów powoli decyduje się na nie coraz więcej ludzi. Jako, że złoty jest bardzo intensywną barwą, musimy uważać z wyborem dodatków do naszej sypialni. Miejmy na uwadze, że przede wszystkim mamy w niej odpoczywać, i rankiem budzić się zrelaksowani do pracy, a nie męczyć się kaskadą barw. Złoto w sam raz współgrają ze szarymi elementami. Jeśli jednak nie bardzo podoba się nam tego rodzaju połączenie, polecamy spróbować ciut bardziej subtelnego:

Meble srebrne mogą być dopełnieniem koloru złotego lub też stanowić alternatywę dla mniej odważnych . Kolor ten przeważa w umeblowaniu kuchni. Ale jeśli dobrze czujemy się w podobnych klimatach, srebro w sypialni może podziałać na nas odświeżająco. Poza tym będzie idealnie komponowało się z resztą wnętrz.