szpilki tagged posts

Jakie obuwie zakupić na zbliżający się sezon?

Kolejny sezon to następny problem związany z garderobą. Problem ten tyczy się przede wszystkim kobiet, które na ogół o wiele chętniej śledzą trendy i pragną stale odświeżać swą szafę. Jakiego rodzaju buty będą najmodniejsze w następnym sezonie? Co musowo powinno się odnaleźć w naszej szafie? Nie jest łatwo udzielić odpowiedzi na tak postawione zapytanie, gdyż jest to zawsze sprawa indywidualna.
Read More

Sporo odcieni różu – czyli dobieramy buty i dodatki do stylizacji dla kobiet w każdym wieku

Niegdyś róż kojarzył się z małymi dziewczynkami albo charakterystycznym odcieniem dla lalki Barbie. Obecnie w tym odcieniu możemy kupić sporo ubrań, obuwia albo dodatków. Wiele kobiecych portali udowadnia, iż róż możemy nosić w każdym wieku, tylko trzeba go właściwie dopasować. Jak to zrobić?
Read More

Robi się coraz cieplej, czyli pora zmienić obuwie na bardziej lekkie

Pogoda robi się coraz ładniejsza, a termometr pokazuje coraz wyższe wartości. Bez wątpienia przyszła wyczekiwana od dawna wiosna. Z całą pewnością mnóstwo kobiet z chęcią zrezygnowało z kozaków, które na wszystkich stopach gościły przez ostatnie kilka miesięcy. Na jakie obuwie zdecydować się w okresie wiosny oraz latem, by prezentować się modnie, ale także czuć się swobodnie i zapewnić swoim stopom komfort?
Read More