Sporo odcieni różu – czyli dobieramy buty i dodatki do stylizacji dla kobiet w każdym wieku

Niegdyś różowy kojarzył się z małymi dziewczynkami albo sztampowym odcieniem dla lalki Barbie. Obecnie w tym odcieniu można zakupić sporo ubrań, obuwia czy akcesoriów. Wiele kobiecych portali udowadnia, iż różowy kolor możemy zakładać niezależnie od wieku, jedynie trzeba go właściwie zestawić. Jak tego dokonać?

różowe baleriny

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal spotkamy się z takim przekonaniem, iż kolor różowy mogą nosić tylko dziewczynki. Jednak sporo ubrań sportowych też występuje w tym kolorze i nastolatki a także młode kobiety wyglądają w nich świetnie! Ubrania sportowe rządzą się swoimi prawami i ostre kolory zestawiane z innymi mocnymi kolorami czy szarością są fajnie postrzegane. Różowa torba (torba taktyczna) sportowa też będzie prezentować się super. (nawet pomocna strona, warto zajrzeć – Buty na każdą porę roku) Pani w różowej marynarce albo różowej atłasowej koszuli, w modnych spodniach i butach na obcasie będzie wyglądać na silną kobietę, więc jeśli tylko nie obowiązują jej wąskie reguły ubioru – swobodnie może wybrać taki strój do miejsca pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Osobom dojrzałym do delikatnego zestawu poleca się założyć np. różowe baleriny. Ożywimy nasz strój i pokażemy, że jesteśmy na czasie. Można eksperymentować z odcieniem i wybrać coś w zgaszonym różu, polecanym starszym osobom lub w odcieniu fuksji, który zda egzamin dla osób w dowolnym wieku. Do tego torebka i apaszka i jesteśmy ubrane modnie i z pomysłem. Różowe baleriny czy wysokie obcasy mogą być także doskonałym uzupełnieniem stroju na przyjęcie weselne albo inną imprezę rodzinną, na jakiej musimy wyglądać świetnie. Nowa oferta: polecane różowe baleriny.

Jednak jeśli mamy skłonność do rumienienia się, nie poleca się tego koloru w pobliżu twarzy, lecz jako kolor dodatków, zwłaszcza butów czy torby, będzie doskonały.