Biała bluzka w roli głównej

Każda kobieta ma w swojej szafie białą koszulę. To ponadczasowy element kobiecej garderoby, pasuje na praktycznie wszelkie okazje oraz może być podstawą wielu ciekawych stylizacji.

Poznaj modne zestawy z białą bluzką!
Biała bluzka często kojarzy się z galowym zestawem, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać ją do wykreowania rockowego stylu. Jeśli lubisz stylizacje z pazurem możesz włożyć idealnie wyprasowaną białą bluzkę do porwanych spodni oraz skórzanych botków. W tym zestawie najlepiej sprawdzi się klasyczne połączenie biel-czerń.
papier do druku

Autor: Robbert Bremer
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście biała bluzka również może być podstawą wielu eleganckich stylizacji, które świetnie pasują do pracy i na ważne spotkania biznesowe – sprawdź (naprawa tirów inter auto) Pantofelek24. Do białej koszuli możesz włożyć ołówkową czarną bądź granatową spódnicę, a atrakcyjności tej stylizacji nadasz wykorzystując szpilki w czerwonym kolorze. Taki komplet podkreśli Twoją kobiecość i jednocześnie pozwoli zachować elegancję. Jeśli chcesz dobrze prezentować się w pracy, ale rano brakuje Ci czasu na prasowanie, wybierz koszulę ze specjalnego, niegniotącego się materiału. Pamiętaj, że białą koszulę można nosić nie tylko idealnie zapiętą. Po pracy wybierz outfit na ludzie, w którym koszulę można zapiąć pomijając parę guzików od dołu, aby móc zawiązać końce koszuli robiąc supełek. Rękawy można podwinąć do łokci, w ten sposób zyskasz większą swobodę w czasie wykonywania codziennych czynności.

Do takiej stylizacji sprawdzą się jeansy, wygodne trampki lub mokasyny i ciekawa kolorowa biżuteria. W czasie wakacji białą koszulę możesz nosić z szortami i espadrylami, dzięki czemu zagwarantujesz sobie świeży oraz stylowy wygląd.
Tags:  , , ,