Co wziąć ze sobą na eskapadę do parku?

Jeżeli jesteś mężczyzną w sile wieku oraz ciekawią Cię takie zagadnienia jak bezpieczeństwo rodziny i survival, bezdyskusyjnie uwielbiasz różnorakie wyprawy czy szkoły przetrwania.

Kto wie, może sam je zresztą organizujesz?
schrade

Autor: Sport-shop.pl
Niezależnie od tego, czy sypiasz w głuchym lesie jako nauczyciel czy jako uczestniczący, dobrze mogłoby być, gdybyś miał przy sobie nóż blackhawk. Na spokojnie, nie jest to ten helikopter a tylko posiadający taką samą nazwę nóż dla prawdziwego mężczyzny. Nie jest to jednak nożyk dla napastnika a dla obrońcy zobacz pełną ofertę wchodząc na . Nożyk blackhawk to wielofunkcyjny, pewny ratunkowy nóż posiadający szczególnie utworzoną głownię zezwalającą rozcięcie pasów bezpieczeństwa, taśm, lin a posiadające ząbki ostrze powiększa zdolności noża blackhawk o dodatkowe role. Jego długość to 140milimetrów (po złożeniu: 82mm) a waga wynosi 75g. Ma poza tym wybijak do szybek, otwieracz do butelek, puszek oraz śrubokręt.

Podobny intrygujący post przedstawiany jest tutaj, więc odszukaj stronę i sprawdź, jakie treści tam odnajdziesz. One także Cię zaciekawią.

Wyposażony jest również w blokadę LinerLock.

Jeśli zaś interesują Ciebie bardziej dynamiczne postaci spędzania czasu w dżungli, wypróbuj schrade-trwały nóż survivalowy wytworzony z wysokowęglowej stali w technice full tang odwiedź stronę i sprawdź ofertę na . Taki posiadający 312mm długości oraz ważący 450g nóż schrade ma głownię pokrytą ciemną powłoką zabezpieczającą przed korozją oraz niwelującą odblaski. Ma również praktyczną i ergonomiczną rękojeść z jelcem zrobioną z tworzywa Kraton-G o fakturze antypoślizgowej.

W komplecie z nożem schrade obecna jest nylonowa pochewka z rozpinaną kieszonką i możliwością przyczepienia do pasa. Nożyk schrade kosztuje mało a w zamian proponuje Ci przeżycie niejednej cudownej perypetii.
Tags:  , ,