Gdzie spędzić wakacyjny urlop? Polskie morze to rewelacyjny wybór

Planując urlop nad naszym morzem, musimy podjąć decyzję, w której z malowniczych nadmorskich miejscowości chcielibyśmy spędzić wypoczynek. A wybierać naprawdę jest w czym. Każdy z nas pragnie, by w okresie letnim wyrwać się chociaż na kilka krótkich chwil z codziennego kieratu i odpocząć nad brzegiem morza.

Wśród miejsc, które bez wątpienia trzeba odwiedzić jest Ustka. Ustka noclegi oferuje niemalże w każdej części miasta . Ten bajeczny nadmorski kurort w okresie miesięcy wakacyjnych tętni życiem, jest pełen słońca i zachęca do plażowania i rewelacyjnej zabawy.

Zaciekawił Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to sięgnij po uzupełniające informacje na to zagadnienie oraz przeczytaj przydatne informacje, a z pewnością też przyciągną Twoją uwagę.

Tak właśnie wygląda Ustka. Noclegi, które proponują mieszkańcy sprzyjają poznawaniu długiej historii tych regionów.

Dobrze jest więc udać się nie tylko plażę, ale w takcie spaceru przyjrzeć się architekturze miasta, zgłębić jego historię. Wszak w odległych czasach większość budynków obecnych w Ustce miało charakter ośrodków skupiających mieszkańców tej osady o charakterze rybackim. Warto więc i z tego powodu zdecydować się na spędzenie wypoczynku w Ustce.

Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, które preferują swój urlop spędzić w miejscowości bardziej wysuniętej na zachód, powinny wybrać Mielno . Noclegi są w tym mieście w bardzo przystępnych cenach. Ponadto, nie musimy się troszczyć o miejsce do spania, stawiając na Mielno noclegi możemy znaleźć bezpośrednio po opuszczeniu pociągu. Gościnni mieszkańcy tej leżącej nad morzem miejscowości czekają na przyjezdnych i oferują im bogatą bazę noclegową. Mielno przez naprawdę dużą grupę osób określane jest „polską Ibizą”. Z tego powodu w czasie wakacji licznie odwiedzane jest przez młodych ludzi , którzy szukają wakacji pełnych emocji.

To leżące nad morzem miasteczko ma mnóstwo klubów i dyskotek. W sezonie urlopowym imprezy trwają w nich do białego rana, a bardzo często po obfitującej w emocje nocy, zabawa przenoszona jest bezpośrednio na pełne słońca plaże. Co jeszcze warto wiedzieć o tym miasteczku? Mielno to także miasteczko, w którym koniecznie trzeba skosztować bałtyckich ryb, które prosto z rybackich kutrów trafiają do kuchni. Po mistrzowsku przyrządzone ryby w przybrzeżnych smażalniach i wędzarniach smakują i tym młodszym, i tym trochę starszym. Szczególnie po całodziennym plażowaniu trzeba zdecydować się na rybkę.