Jak być modną

Lat temu 30 o Polkach mówiło się, iż są najbardziej kreatywne jeśli idzie o modę. Nasze mamy jak też babki potrafiły za pomocą igły oraz szydełka wyczarować cuda dosłownie z zera.
Przeminęły trzy dekady zmieniło się wszystko. Jedno pytanie pozostało jednakże nie zmienione – skądże czerpać idee na odzież do szkoły czy na randkę. Jako się rzekło problem jest wieczny lecz możemy śmiało rzec iż w XXI wieku kobiety mają prościej. Obecnie wystarczy spożytkować tak zwane stylizacjetv youtube jest to bodaj najlepszy sposób na zaznajamianie się z ciekawostkami w świecie mody – Karolina Gołębiewska. Tak samo jak w każdej innej dyscyplinie w internecie znajdziemy setki jeżeli nie tysiące witryn o modzie. Mogą być to tradycyjne strony internetowe opisujące z pomocą przekazu tekstowego oraz fotek ciekawiący nas temat. W wypadku omawianej dziedziny najbardziej trendy są filmy wideo z oczywistych powodów.

Niechybnie czytelnik się domyśla iż autorami tych filmików są ludzie młodzi. Nie tylko stąd, iż względnie łatwo posługują się dzisiejszymi technologiami, ale również dlatego że od zawżdy dla młodych osób ich własny wizerunek a także akceptacja środowiska są bardzo ważne. Ne dziwi więc, że jednej z w największym stopniu rozpoznawalnych blogerek modowych littlemonster96 youtube służy nie jedynie do lansowania konfekcji lecz też do lansowania siebie – Littlemooonster96 instagram.
Słowem to kanał dziewczyny z sąsiedztwa z jaką każdy z odbiorców może się utożsamiać, stąd kanał ten to mieszanina mody z prywatnymi filmikami takimi jak relacje z występów czy też urodzin lub innych zdarzeń ważnych dla autorki. Wydaje się że właśnie ta autentyczność jest najogromniejszą siłą tego rodzaju dorobków. Nie jest ona jedyną osobą u której można znaleźć podobne cechy twórczości, drugim przykładem jest Zuzanna Borucka facebook użytkuje ona w bardzo podobny sposób.

Tags:  , ,