Jak zaaranżować małą umywalnię

Wielu ludzi zapewne zastanawia się, jak urządzić niewielką łazienkę w bloku czy własnym domku, tak, by była wyjątkowym miejscem w naszej domowej przestrzeni. Urządzenie nowoczesnej łazienki na małym metrażu wcale nie jest niemożliwe. Musimy jedynie pamiętać o paru ważnych kwestiach.

wanna

Autor: Winkelbohrer
Źródło: http://www.flickr.com

Często jest tak, iż zachwycamy się cudnymi aranżacjami wielkich, przestronnych toalet, które często zajmują nawierzchnię naszych trzech salonów w małym mieszkaniu lub garsoniery w bloku. Sądzimy, że taka stylowa toaleta jest dla nas nieosiągalna, a jedyne na co jesteśmy skazani, to tania armatura, nieprzyciągająca spojrzeń ceramika łazienkowa jak też ciągłe obijanie się o porozstawiane dookoła ekwipunki. () Jednakże tak nie musi być.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to śmiało sprawdź też ten odnośnik. Pokrewne wiadomości znajdziesz również tutaj dwustronna tablica magnetyczna.

Starczy tylko nieco fantazji, ażeby zaadaptować mnogość rozwiązań modnych, drogich toalet na swoje przysłowiowe „3 na 2 m”. Warto w takich sytuacjach zdać się na pomoc specjalistów, którzy wybiorą najbardziej optymalne rozwiązanie waszej wymarzonej aranżacji niewielkiej toalety.

Czarna, popielata, bądź może zielona toaleta? Nie! W żadnym przypadku nie może to być żaden kolor poza białym. Biały kolor sprawia, iż pomieszczenie zdaje się większe. Optyczne złudzenie powoduje, iż biała łazienka postrzegana jest jako bardziej obszerna. W żadnym wypadku nie może to być łazienka w odcieniu czarnym, ponieważ daje to nam całkiem odwrotny rezultat, mimo, że użycie czarnej wanny, umywalki bądź płytek ściennych w pewnych proporcjach wygląda ogromnie elegancko i gustownie, to w małych łazienkach nie sprawdzi się to najlepiej. Więcej tutaj: czytaj.

Mały metraż wymusza na nas pójście na pewne kompromisy. Stąd też nieodzowność połączenia miejsca do ablucji, które na ogół dzieli się na wannę jak też strefę prysznicową. Tutaj dzięki użyciu kompaktowej wanny, a także nowoczesnej deszczownicy powiązanej z baterią wannową, tworzymy całościowe rozwiązanie strefy kąpielowej. Możemy także zamontować dodatkowo funkcjonalny panel prysznicowy, by dać jeszcze więcej możliwości w kategorii swobody ablucji.

Prywatna wySPA

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Jednostki aktywne, jakie niekoniecznie kochają wylegiwać się godzinami w wannie , natomiast pożądają prędkiej, aktywizującej wizyty pod natryskiem, zapewne wybiorą inne wyjście. Pełny panel prysznicowy z ponadplanową deszczownią, oraz pojedyncza ścianka prysznicowa jak też odpływ liniowy sprawdzi się w podobnym wypadku doskonale.