Jakie pieluszki wybrać dla Twojego dziecka

Pieluszki układane stworzone z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz typowej pielęgnacji smyka. Mogą posłużyć jako pieluszka wielorazowa albo wkład do pieluszki kieszonki. To także bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.

Dla noworodka – jest możliwość użyć jej jako otulacz, którym troskliwie otulimy dzidziusia, umożliwiając mu sielski sen. W upalne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, gdyż bambus daje uspokajające afekt chłodu. W niebywale słoneczne dni pieluszką bambusową osłonimy wózek, nosidełko lub brzdąca w foteliku samochodowym, bo bambus pochłania promienie UV. Jeśli dziecko jest wcześniakiem bądź ma łagodną karnację, mamy możliwość z sukcesem użyć pieluszki bambusowe jako ręcznik, bambus jest nadzwyczaj miły, miękki i miły w dotyku, a przy tym bardzo mocny, a dzięki swojej nadzwyczajnej chłonności, błyskawicznie osuszy skórę dziecka. Kapitalnie egzaminuje się również jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką to bardzo użyteczna i łatwa w obsłudze wariant pieluszek wielorazowych.
Pieluszki skonstruowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i powłoki mikropolarku od strony pupki malucha. Te dwie warstwy są ze sobą połączone tak żeby został przelot na wsadzenia wkładów chłonnych. Do wejścia tego wpycha się dawkę i model wkładek adekwatną do wieku i potrzeb maluszka.

Sprawdź, że praktyczna witryna (http://www.linde-mh.pl/pl/Rozwiazania-i-uslugi/Finansowanie/) ma potrzebne informacje, które są wartościowe – one Cię bezsprzecznie totalnie wciągną. Kliknij tu!

Pieluchy kieszonki posiadają uniwersalny format (0-13 kg), w zestawie znajduje się jeden absorbujący wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z najbardziej oszczędnych wyjść. Pielucha z kieszonką wzrasta wspólnie z maluchem i daje ewentualność zastosowania dowolnych wkładów chłonnych. Na cały czas pieluszkowania zasadnych jest ok. 12 sztuk. Elegancki kształt pieluchy pozwala na swobodne założenie na nią niemowlęcego body na napy i całość się ze sobą porządnie dostosowuje. Gumki nie uwierają malucha, krój pozwala na właściwe dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest pieczołowicie stworzona, nadzwyczaj puszysta i zapewnia harmonijną rotację powietrza przy skórce dziecka. Powłoka mikropolaru od strony pupki malucha nie przyjmuje wilgotności i dzięki temu skóra nie ma czucia z wilgotnością.