Jakie stylizacje są dzisiaj na topie? Jakie komponenty garderoby możemy ze sobą zestawiać?

Spoglądając na ludzi, którzy chodzą po centrum miasta lub wałęsają się po centrum handlowym można stwierdzić, że na pewno jeansy to komponent garderoby, w który zaopatrzony jest właściwie każdy z nas, zarówno panowie, jak i kobiety. Warto wspomnieć, że, dostrzec można zarówno rurki, jak i klasyczne dzwony. Z jeansami fantastycznie współgrają męskie bądź damskie trampki, a także wysokie, eleganckie szpilki.

Buty, wiązanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jeżeli chodzi o wspomniane męskie i damskie trampki (strona www) to one także często występują w rozlicznych stylizacjach. Dostrzec można tradycyjne czarno-białe buty, a także buty w jaskrawych odcieniach, przykładowo zielone, niebieskie czy miętowe trampki (strona pantofelek24.pl). Warto podkreślić, że dziś bardzo często stosuje się śmiałe zestawienia. Miętowe trampki wcale nie muszą być ubierany wyłącznie w zestawieniu z dresami czy sportowymi spódniczkami. Będą one także fantastycznie współgrać z elegancką koszulę i torbą typu shopper bag.

Marynarki to kolejny element garderoby, który jest chętnie przez Polaków zakładany. Popularnością odróżniają się zarówno marynarki eleganckie, jak i bardziej sportowe. Na półkach sklepowych dostrzec możemy przeróżne egzemplarze, zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym. Okazuje się, że marynarka także może być wykorzystywana w rozmaitych połączeniach. Co pewne, będzie ona świetnie współgrać ze szpilkami. Aczkolwiek trampki także można z nią komponować, tak samo jak adidasy.

Podobny zajmujący tekst prezentowany jest tu, więc odwiedź witrynę etykiety do sterylizacji i zobacz, jakie informacje tam przeczytasz. One także Cię zaciekawią.

I mowa tu zarówno o stylizacjach męskich, jak i damskich.

Projektowanie butów, trampki

Autor: Justin Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

Warto podkreślić, że jeżeli chodzi o obuwie, to coraz częściej sięgamy po adidasy. Oprócz tego, że są dopasowane one, rzecz jasna, do dresów, strojów sportowych, doskonale komponują się z bardziej eleganckimi elementami garderoby, przykładowo sukienką czy, wspomnianą marynarką. Wśród ciekawych stylizacji na uwagę zasługuje połączenie dresów i szpilek, a także męskich trampek ze spodniami na kant.