Modne buty na koturnach, botki i creepersy buty są polecanym elementem każdej stylizacji

Mnóstwo pań chce wyglądać pięknie i modnie, dlatego regularnie śledzą one modowe trendy i nowości, zakupują stroje i akcesoria z nowych kolekcji odzieżowych, podglądają styl gwiazd i czerpią inspirację z gazet poświęconych modzie. Chcą, aby ich stylizacje były dopracowane we wszystkich szczegółach. Ważnym elementem owych stylizacji są buty.

buty

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrać właściwe buty do konkretnego ubioru? Nie zawsze jest to proste. Podczas gdy oczywistością jest, że do eleganckiej wieczorowej sukni albo „małej czarnej” należy włożyć szpilki na wysokim obcasie, a do krótkiej letniej sukienki najbardziej odpowiednie będą klapki, to z innymi rodzajami strojów sprawa może nie być już taka prosta. Dobierając buty do konkretnej stylizacji, powinno się przede wszystkim brać pod uwagę nasz własny, indywidualny styl oraz zalety oraz mankamenty naszej figury. Nie zawsze należy patrzeć na to, co jest teraz modne. Co z tego, że aktualnie „na topie” są szpilki zakończone w tak zwany „szpic”, jeśli są one mocno niewygodne, zniekształcają stopę, która wygląda w nich po prostu nieładnie. Nie można ślepo podążać za modą, ale zwracać uwagę na to, co do nas pasuje i w czym będziemy się czuć dobrze.

Panie niskie bez problemu mogą nosić obuwie na obcasie lub buty na koturnach, np. creepersy buty – sprawdź suszarnia trocin technomaszbud szczegóły oferty. Na takie buty oczywiście mogą zdecydować się również dziewczęta mocno wysokie, lecz mimo wszystko muszą one uważać, aby nie przesadzić i nie włożyć butów zbyt wysokich, by nie wyglądać groteskowo czy wręcz karykaturalnie. Panie, które są zazwyczaj w ruchu, spędzają czas bardzo aktywnie, mogą

buty

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

wybrać częste zakładanie trampek albo tenisówek. To najlepsze obuwie do tak zwanego „ganiania po mieście”, gdy musimy szybko załatwić mnóstwo spraw i zależy nam na czasie. Czółenka lub wysokie obcasy mogłyby być w tym przypadku mało komfortowe czy wręcz szkodliwe – bieganie na obcasach może zakończyć się wywróceniem się albo nawet skręceniem czy złamaniem nogi.

W erze sporej ilości różnego rodzaju i modeli obuwia, dobór odpowiednich butów nie wydaje się sprawą łatwą a także oczywistą. Poświęcając jednak kilka sekund na przeczytanie porad dotyczących wyboru właściwych butów do naszego ubioru albo figury, możemy uniknąć gaf oraz dopasować do nas odpowiednie, nie tylko ładne wizualnie, ale też bardzo wygodne buty na koturnach, szpilki czy inne obuwie – pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html.

Tags:  , ,