Naprowadzacze kół oraz lustereczka przemysłowe – czyli, w jaki sposób dopomóc kierowcy samochodziku

Jakiego typu jest rola naprowadzaczy kół? Do czego bywają stosowane lustra przemysłowe? Jakiego typu bywa związek między ta dwójeczką, tak różnymi tematykami? Te wszystkie rzeczy dowiesz się, odczytując nasz felieton!

kot

Autor: Peter Beekmans
Źródło: http://www.flickr.com
Naprowadzacze kół to w rzeczywistości bardzo prosty temat, chociaż nie każda osoba może kojarzy, czym to tak naprawdę jest. Tymczasem naprowadzacze kół to zagięte „słupki”, które mamy możliwość zauważyć przy wjazdach do przeróżnych magazynów od strony tylnej wielkiego sklepu, lub po prostu na parkingach, dzielące miejsca na postój. Ich robotą jest pomóc kołkom ciężarówki dobrze ulokować się w miejscu, aby rozładunek był prostszy. wytwarzane bywają one z rurek ocynkowanych o średnicy 160 milimetrów, dzięki czemu są niewiarygodnie wytrzymałe oraz mogą znieść duże ciężary, przy czym ich wysokość została dobrana w ten sposób, aby nie uszkodziły felg samochodu.
Panorama miasta Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Następny tematyka to lustra przemysłowe z Antersystemu. Ich robota (zobacz sklepmardrew.pl) jest niewiarygodnie proste – to one pokazują nam zazwyczaj, jaka rzecz dzieje się za zakręcikiem gdy jedziemy samochodem, odbijając we własnej tafli każda rzecz pod nastawionym pod nie katem. Ułatwiają przejeżdżanie z zakrętu, czy też maja możliwość ukazać, co odbywa się za tobą. Istnieje wieledużo rodzajów tego rodzaju lusterek, w szczególności okrąglutkie lub kwadratowe. Są jednak również różne kolory, na przykład żółto-czarne, czy biało-czerwone.

Podsumowując – |jaka rzecz łączy obydwie te rzeczy? Obydwie powodują, że jesteśmy bardziej bezpieczni, czy to jadąc samochodzikiem, czy po prostu parkując. Nie obawiaj się już, oraz zaufaj tym rozwiązaniom technicznym!
Tags:  , ,