Niska cena to dla bardzo dużej liczby z nas stanowi ogromny bodziec do nabycia konkretnego towaru

Dawniej niebywale często możliwe było słyszeć stwierdzenie, iż niska cena to i niewysoka jakość. Obecnie to stwierdzenie ogromnie traci na mocy i mija się z prawdą, a fakt, iż handel z Chin wręcz przeżywa renesans zainteresowania jest świetnym na to przykładem.

przejdź do strony www

Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
To, że produkty pochodzące z Chin bywają słabszej jakości to baśń, na szczęście jakiś okres temu obalony już bardzo skutecznie. Powinno się wiedzieć, że w naszym kraju jest ogromnie wiele firm, które specjalizują się w kontrolach wysyłek do importerów, z tego powodu w ogromnym stopniu zmniejsza to również poziom ryzyka dla towarów sprowadzanych dokładnie z Chin. Poza tym możliwy do przeprowadzenia jest również audyt jakości towaru już podczas produkcji lub w czasie załadunku. Naturalnie kontrola jakości w Chinach jest zatem dokładnie dokonywana, a to co trafia na rodzimy rynek jest w bardzo wysokiej jakości, a co poza tym istotne ceny okazują się także wiele niższe. Z tej przyczyny my Konsumenci mamy możliwość nabyć wyśniony towar po niesłychanie korzystnej cenie, który jakościowo nie będzie odbiegał od tych, produkowanych w innych państwach.
Rekuperacja
Konsumenci już te korzyść dostrzegli i niebywale ochoczo sięgają po towary wytworzone w tym kraju, a handel z Chin płynie do nas bardzo dużym strumieniem.

Dzieje się tak dlatego, że niezwykle często koszty przesyłki (zobacz przesyłki dłużycowe) są już wliczone w ceny kupionego towaru, a ona sama pomimo to zostaje ogromnie korzystna.