Nowe i w niskich cenach inwestycje mieszkaniowe w stolicy Dolnego Śląska

Inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu to spełnienie marzeń osób, które cenią sobie ciszę i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja miejska. Zielona, przyjazna okolica jak i kameralny charakter inwestycji, pozwolą w pełni cieszyć się wielkim, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych lokatorów.

Przestronne i tanie mieszkania we Wrocławiu zaprojektowane zostały z niebywałą dbałością o detale. Budynki powstały wedle nowoczesnej konwencji z płaskimi stropodachami. Elewacje stanowią ekologiczne elementy drewniane, które, efektownie otaczają tarasy najwyższych kondygnacji. Balustrady balkonów na niższych kondygnacjach powstały ze stali , którą ocynkowano i pomalowano. Przeszklenia, balkony i wielostronna ekspozycja – pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego i stworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrz. W 3-piętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania: o powierzchni od 30 do 78 m2 – wszystkie z balkonami lub ogródkami. Parter inwestycji przeznaczono na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla wygody lokatorów w budynku zamontowano nowoczesne windy. W budynku znajduje się garaż podziemny wraz z kompleksem spiżarni lokatorskich. W środku budynków zaplanowano zielone patio, a na zewnątrz – plac zabaw dla najmłodszych. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta w tym celu fachowa firma ochroniarska oraz całodobowy monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane są z widokiem na piękny park. To usytuowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw dla najmłodszych. Prestiżowa lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i znakomite połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się na piechotę, bądź rowerem.

Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe, dzięki czemu lokatorzy łatwo dojadą w każde miejsce Wrocławia bez konieczności używania samochodu. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Kilka minut spacerem od osiedla znajdują się przedszkola oraz szkoły. Blisko są również: bank, poczta, a także siłownia oraz basen. Na zakupy można wybrać się do supermarketu oddalonego o 500 metrów.

Niewątpliwie zafascynują Cię przedstawiane dane, więc przeczytaj dokładnie niezły serwis (http://jednosc.pl/en/products/wheat-pellets), który zawiera mnóstwo godnych zapamiętania faktów, to zbliżona tematyka jak w tym artykule.

Lokalizacja umożliwia prosty dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Kino czy restauracje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Osiedle we Wrocławiu to wymarzone miejsce dla osób które cenią sobie komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w spokojnej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.