Popalasz tytoń? Sprawdź, jak możesz oszczędzić trochę pieniędzy!

W współczesnych czasach naprawdę wielu ludzi ma nałóg nikotynowy. Zazwyczaj zaczynamy palić w sytuacjach nerwowych albo po prostu z przyjaciółmi na imprezach i chociaż początkowo wydaje się, że to nic takiego jednakże po jakimś czasie okazuje się, że nie można się obejść bez jednego lub dwóch papierosów w ciągu dnia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo z czasem nasz organizm domaga się coraz większych dawek nikotyny, przez co zaczynamy palić jeszcze więcej – na pewno znasz kogoś, kto spala minimum dwie paczki papierosów dziennie. Jeżeli kiedyś paliłeś, niewątpliwie wiesz świetnie, jak dużo kosztują papierosy i jak gigantyczne pieniądze muszą przeznaczyć na ich kupno palacze. Jeżeli Ty również palisz, na pewno zastanawiałeś się przynajmniej raz, jak ograniczyć ilość wydawanych na papierosy pieniędzy. Oto parę naszych wskazówek.

Jeśli palisz naprawdę dużo, z pewnością najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy będzie samodzielne skręcanie papierosów. Na początku będziesz musiał wprawdzie trochę zainwestować w potrzebne akcesoria, takie jak choćby gilzy czy też na przykład nabijarka do papierosów, jednak z czasem zauważysz, że naprawdę dużo dzięki temu oszczędzasz (nabijarka do tytoniu). Czego więc będziesz potrzebował? Przede wszystkim potrzebne Ci będą gilzy, czyli cieniutkie bibułki, w które będziesz zawijać tytoń. Pamiętaj, iż właściwie każdy gilzy producent ma gilzy, które nieco różnią się od siebie – dlatego powinieneś popróbować różnych żeby móc wybrać te ulubione. Na dodatek oczywiście potrzebny jest Ci tytoń – tutaj masz naprawdę wielki wybór pośród różnego rodzaju marek i smaków.

Nie zwlekaj! Jeżeli intryguje Cię interesująca informacja (https://kesbet.pl/produkty/lawki-miejskie/lawki-betonowe/), to koniecznie musisz kliknąć w poniższy link. Tam wyszukasz masę precyzyjnych detali z nią powiązanych.

Na dodatek kupując tytoń z zaufanego źródła masz pewność, że jest on na pewno lepszej jakości niż ten znajdujący się w klasycznych papierosach.

papieros, książka

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzebne Ci będą również filtry do papierosa i to praktycznie tyle. Oczywiście możesz kupić różnego rodzaju pozostałe gadżety jak przykładowo nabijarka do papierosów, jednak nie są one niezbędne. Jeżeli chcesz jedynie zaoszczędzić pieniądze, wtedy zorientuj się, jaki jest niezły gilzy producent, kup od niego gilzy kup tytoń o ciekawym smaku oraz dołóż do tego filtry, które będą zatrzymywać przynajmniej część rakotwórczych i szkodliwych substancji.

Jeśli zastosujesz się do naszych porad, niewątpliwie już po paru tygodniach zauważysz ogromną różnicę w ilości gotówki w Twoim portfelu!