survival tagged posts

Survival w lesie – jaki nóż kupić, by czuć się przygotowanym?

Prawdziwy, samotny survival w lesie stanowi niewątpliwie marzenie każdego mężczyzny i nie tylko. Jesteśmy w tym momencie całkiem zdani na swoje siły, otoczeni surową naturą i oddaleni od dzisiejszej cywilizacji. W tym wypadku najważniejsze jest to, aby przed obozem dobrze przygotować się do czekających trudności. Najważniejszą sprawą staje tutaj nóż, który posłuży nam zarówno do chronienia swojego bezpieczeństwa, jak również do bardziej prozaicznych czynności. Jaki nóż opłaca się jest kupić?
Read More

każdego roku zwiększa się popularność rzeczy wojskowych. Z czego to się bierze? Jaki jest tego powód?

Ekwipunek wojskowy jest niesamowity i to pod licznymi względami. Nie dość, że ma duże wzięcie, tododatkowo wiele ludzi ceni sobie taki militarny styl. Nie chodzi o to, że ktoś na co dzień ubiera się jak wojskowy (mimo że konkretne elementy ubrania możemy spotkać), ale jak przychodzi do tego okazja, to korzysta z wojskowego wyposażenia.
Read More

Odzież wojskowa nazywana militarna do zaliczamy możemy zaliczyć też spodnie moro to odpowiednie ubrania dla ludzi ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi myśli że odzież militarna to wybór garderoby tylko dla mundurowych. Dużo sklepów posiada wielki wybór różnych ubrań przeznaczonych dla pasjonatów militariów, ale też dla myśliwych, survivalowców, podróżników czy po prostu dla wielbicieli militarnego stylu. Wśród takiej odzieży możemy odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapeczki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, polary, kurtki, spodnie dłuższe, spodenki krótkie, paski, skarpety, rękawice.
Read More