weekend tagged posts

Triathlon: jak się przygotować?

Biegasz dość regularnie? W dodatku umiesz dobrze pływać i lubisz wycieczki na rowerze? A zatem czemu nie spróbować swoich sił w triathlonie? Dowiedz się jak się do niego przygotować, by być w rewelacyjnej formie, zrealizować zaplanowany cel i nie zrobić sobie krzywdy.
Read More

Jakie są najcudowniejsze lokalizacje na aktywne spędzenie długiego weekendu?

Weekend majowy to dla wielu osób idealny czas na pierwszy dłuższy wyjazd. Jeśli aura nie zawiedzie, warto spędzić te kilka majowych dni na łonie natury, z daleka od zgiełku miasta i codziennych stresów. Wybierając miejsce wypoczynku warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, ile będzie trwała podróż. Skoro mamy do dyspozycji tylko parę dni wolnych, chyba nie należy marnować zbyt wiele czasu w samochodzie. Po drugie musimy ustalić, ile nas wyniesie cała wycieczka. I na koniec po trzecie, czy miejscowość, którą wybraliśmy, nie będzie zatłoczona weekendowymi turystami.
Read More

Uprawianie sportów, a ściślej aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, pomoże utrwalić kondycję, a również świetne samopoczucie

Zwykło się mawiać, że osoba pracująca fizycznie całymi dniami powinna odpoczywać przy rozwiązywaniu rebusów bądź lekturze książki. Natomiast panie siedzące 8 godzin przed za biurkiem potrzebują chwili wytchnienia, którą zaoferować może popołudniowy spacer po skwerze. Tymczasem specjaliści przekonują, że tak naprawdę każdemu jest niezbędna solidna, ale równocześnie rozsądna, porcja ruchu i ta wspomniana uwaga nie odnosi się tylko do osób pracujących.
Read More